Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc dalszöveged?...

Mi a kedvenc dalszöveged? Miért pont az?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Rise Against - Survive

remek mondanivalója van (bár ez minden RA számra igaz szinte)

2010. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

16:27


Szeritnem ugyanolyan sablonos, mint általában a popdaloknak. \m/

2010. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thurston ***** válasza:

16:34


Valahogy úgy.


Én nem tudok kedvencet kiemelni. Változatosság és kreativitás terén nálam a Pain of Salvation dalszövegei a nyerők. Meg igazából más bandától nem hallottam ténylegesen tanulságos, revelációs erővel bíró szövegeket.

De egy dalszöveget nem lehet kiemelni. Főleg mivel néhány koncepció (történet...) több albumot is felölel.

2010. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

16:38


Én meg ebben adok igazat... Mármint azért nem rossz, hogy olyan mindennapi problémáktól elkezdve, mint a szexualitás, a gyerekkor hatásai, képesek elmenni odáig, hogy egy albumba sürítik össze isten és az ember létezésének értelmét. Szóval ez szép.


Nekem ettől függetlenül a Converge dalszövegei a kedvenceim. Főleg a Jane Doe album. Onnan is leginkább a Heaven in Her Arms. Én romantikusabb típus vagyok. :)


18L

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bob Dylan - Desolation Row

mert vicces

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy úgy tűnik.

Ismerem a többi számukat is, amiben háború, politika, eutanázia, stb ellen szólalnak fel. Lehet emiatt értékelem túl, mert tudom, hogy sokatmondó szövegeik vannak.

2010. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16.43 a 16.34-re válasz
2010. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pad
2010. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

Meghallgattam a zenéket, és nagyjából értettem is. Jó ízlésetek van. :) Igen, FankaDelinek nagyon őszinte szövegei vannak. És van olyan magyar előadó, akinek a dalszövegét szeretitek?

Mit gondoltok a The Grenma szövegeiről?

2010. máj. 19. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!