Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Peavey Bandit...

Mit gondoltok a Peavey Bandit 112 erősítőről?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első elektromos gitár szettem és sokan ajánlották ezt ( Made in USA-at kínai változat elvileg nem jó ), mindenképp kipróbálom majd amint lehetőség adódik rá. A kérdés az hogy jó ez az erősítő otthoni gyakorlásra, baráti összejövetelekre? És ha igen hogy ne gogjak ki egy kínai verziót?

2017. jún. 28. 15:30
 1/1 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Nekem is az volt az első kombóm. Jó cucc bár nekem az új széria volt meg. Nem voltam vele teljesen elégedett.Viszont sok sok év és kombó kipróbálása után újra vettem egyet csak most az egyel előbbi szériát. Én azt javaslom h olyat keress. Az a legjobban sikerült bandit. Peavy Bandit 112 Red Stripe vagy valami ilyesmi. Van az elején egy piros csík.Onnan felismered.
2017. jún. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!