Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit érdemes csomagolni háromna...

Mit érdemes csomagolni háromnapos fesztiválra sátorozáshoz?

Figyelt kérdés
Tisztálkodási szerek és ruha alap, de mégis mennyi és milyen jellegű élelmet érdemes és lehet csomagolni? Mennyit engednek be? Továbbá ha vannak hasznos ötleteitek, hogy ezeken túl még mit érdemes magammal vinni, akkor várom az ötleteket! Előre is köszönöm!
2010. máj. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ruhán és tisztálkodószereken kívül hálózsák, takaró. Kajának én májkrém konzervet meg kiflit szoktam vinni, meg paradicsomot hozzá. Meleg kaját nem, mert megmelegítani úgysem tudom, ha meg nagyon arra éhezem, azt úgyis lehet ott venni. Ja, a sátorba jól jöhet egy elemlámpa, sötétben elég necces ott bármit is megtalálni.
2010. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Először is ne maradjon otthon a sátor!:) Tapasztalat:) Én konzervet vinnék, de azt ott is meglehet venni a kisboltban, és nem kell cipelni. Nem tudom meg engedik e hogy bevigyél kaját. Italt nem hiszem hogy beengednek, azt ott kell bent venni, gazdasági érdek. Ja vigyetek lakatot amivel lezárható a sátor, de ne vigyél drága cuccokat, mert az ördög nem alszik. Én nem vinnék sok kaját, ott, vagy a környéken kajálnék.
2010. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
ja szúnyog és rovar riasztót az ne felejtsétek otthon, főleg ekkora esőzések után.:)
2010. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztasági szerek között ne vigyél spray-t mert azt elveszik. Golyós dezodor! Piát is a legtöbb fesztiválon elveszik.
2010. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!