Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért fikázzák/utálják ennyien...

Miért fikázzák/utálják ennyien a Hooliganset?

Figyelt kérdés
Szerintem jó zenéik vannak, mondanivalóval

2017. júl. 3. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2017. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
... Mert nyilván Puzsér annyira sokat tett le az asztalra. Mindenbe bele kell kötnie. Értem én, hogy ez a munkája, de néha (értsd: mindig) úgy viselkedik, mintha ő szarta volna a spanyol viaszt...
2017. júl. 3. 18:38
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Én a kérdésre írtam hang/videó választ, amik tükrözik az én és még sok ezer ember véleményét. Ha neked csak az jön le, hogy ezt Puzsér mondja, akkor vannak gondok...

Máskor tehát légyszi ne tegyél fel olyan kérdést, amelyre nem tudsz fikázó választ elfogadni, csak azért, mert te szereted.

2017. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Sok válasz létezhet erre a kérdésre, valami ilyesmik, hogy nem kőkemény rockzenét játszanak, holott rockegyüttesnek adják el magukat, egyszerűbb rímekkel, szövegekkel dolgoznak, amikben nincs elég bonyolult felfejtendő költői kép stb...

Kritikusok mindig vannak, de ha valami megfog egy zenében, akkor miért ne hallgatnád? :)

2017. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Én pl. nem várok el magasröptű és mélyenszántó gondolatokat, de ez a szivárványos és stb. zenéjük egyszerűen tartalmatlan lájkvadász csöpögős idétlen zagyvaság.


Ez az én véleményem róluk, ha nem fogadod el, anyázhatsz is, de az nem engem minősítene. Mint ahogy én sem minősítelek, mint embert, mert ilyet hallgatsz.

Béke!

2017. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem a hooliganst..
2017. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert a mostani Hooligans eléggé más és negatív értelemben más, mint régen volt. Régen sokkal jobb zenéik voltak.
2017. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2%

Öööö...öö... meee kamasznak is buta vajok, azé' fikázzák... Mit is kell fizákzni, höhö? Ö... ö... Én vajok a cinnvonyaaal, kamasznak is éretlen vajjok, ja!


Jaj, de nincs éééteeeemöss témám, segíthetnék másnak...


...de nem segítek, hanem mééééé fikázzák a... kit is? Ja! Aztat! Kamasznak is primitív vajjok én ám, ja!

2017. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Személy szerint gagyinak gondolom mind a zenéjüket, mind a szövegeiket, mind azt, hogy az imidzsük és a tényleges munkásságuk között mekkora szakadék van, meg az olyan kis finomságokat, hogy pl. az egyik klipjükben a dobos már akkor dobol, amikor a dalban még nem hallható a hangszer. Azt mindenesetre nem mondanám, hogy utálom őket, nem szoktam beszélni róluk, ha csak nem kérdeznek róla, mint pl. itt, egész egyszerűen csak kerülöm őket a gagyiságuk miatt.
2017. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Popzenekarnak elmegy, de nekem egy "hozzáértő" ismerősöm, aki tudja, hogy rock/metál témakörben mozgok szívesen, hard rock bandaként mutatta be... hááát nem kicsit csalódtam. :D De mondom, popszámként értékelve vna pár egész jó daluk, de ennyi.
2017. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!