Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudom egy Modern Rock/Metá...

Nem tudom egy Modern Rock/Metál bandának a nevét. Valaki esetleg felismeri ezek alapján?

Figyelt kérdés

Két fiatalabb énekese volt, az egyik énekes csak "scream"-elve (vagy hogy mondják) énekelt, és fűltágítója volt teli tetoválással, a másik srác énekelt normális hangon, neki hosszabb haja volt. A videó klipben egy srác vesz a boltban sört, majd leissza magát, leugrik egy szakadékról a vízbe, de túléli, mivel a víz kisodorja a partra.

Csak ennyire emlékszem belőle, remélem valaki tud segíteni, nagy erőkkel kerestem youtube-on is meg google-on is de semmi... :(



2017. júl. 6. 01:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Hasonló banda mint a Bring me the horizon
2017. júl. 6. 01:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán Subscribe? Nem biztos, hogy ezt keresed, de abban két énekes van, és nu- metált játszanak.
2017. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Betraying the Martyrs (?)
2017. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Talán a Go Radio?
2017. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos egyik sem az.. :( még mindig nem találom :(((
2017. júl. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!