Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Metallica...

Melyik a kedvenc Metallica albumotok?

Figyelt kérdés
Nekem a Ride the Lightning és Justice for All.

2017. júl. 6. 23:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Mind! :D
2017. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Név alapján ítélve nagy rajongójuk vagy. Más thrash bandákat is szeretsz?
2017. júl. 7. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ride The Lightning talán, de tényleg nagyon nehéz választani az első 4 közül. A Black Album is nagyon király, csak az már nincs egy szinten az első néggyel az én szememben. A Load - Reload kettősről csak egy pár számot szeretek, nagyon nem az én stílusom, amit azokon az albumokon képviseltek. A St. Angert azóta sem tudtam végighallgatni soha, mert olyan borzalmas a pergődob hangja, hogy elrontja az egészet. A címadó szám viszont nagyon jó. A Death Magnetic aztán végül szerencsére megint egy jól sikerült album, sokan szidják azt is pedig. A Hardwired-on meg vannak 10/10-es számok (pl. Moth Into Flame, Spit Out The Bone, Hardwired, Atlas Rise!) és vannak olyanok is, amiket azóta sem tudtam még 1x végighallgatni, mert annyira borzasztóan unalmasak (pl. ManUNkind, Murder One, Am I Savage).
2017. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Death Magnetic

2. Master of Puppets

3. Ride the Lightning


A régi számok (pl.: Creeping Death, Seek and Destroy, The Four Horsemen, stb) élőben sokkal jobbak. Szerintem a Death Magnetic tele van nagyon jó riffekkel, és érdekes, élvezetes dalokkal, csak kicsit túl hosszúra sikeredett egy-kettő. Egy két riffet szószerint kifüstölésig csattogtattak. Az utómunkáknál kellett volna kicsit szabdalni. Hogy a Rebel of Babylon hogy nem fért rá fel azt nem tudom. Vagy hogy miért nem játszák? Alapvetően a gyors, agresszívabb számaikat szeretem (Blackened, Damage Inc., Dyers Eve, My Apocalypse, stb), meg az építkezőseket (Bleeding me, The Day that Never Comes, Outlaw Torn). Én minden számukat szeretem, talán az Am I Savage? kivételével...

2017. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Master of Puppets

2. Kill 'Em All

3. ...And Justice For All

Ez a három a kedvencem, minden számot imádok róluk, de az összes albumuk tökéletes. (szerintem)

2017. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tom Benko ***** válasza:
73%
Justice.
2017. júl. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Master of Puppets, az első Metallica album, amit hallottam!
2017. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Master of Puppets a thrash metál definíciója.
2017. júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Szerintem a thrash definíciója inkább a Reign in Blood.
2017. júl. 17. 12:09
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Max. csak a régiek. Az újak borzalmasak. Az uccsó kettőről (Death Magnetic, Hardwired to Self-Destruct) nem tudok nyilatkozni, mert a "Borzalmas Trilógia" (Load-Reload-St. Anger "szentháromság") után lemondtam a Metallicáról.
2018. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!