Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szeretnek ebben az emberek...

Mit szeretnek ebben az emberek? Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

Figyelt kérdés
Youtube-on nézettségi rekordokat dönt ,de én nem találtam semmi vonzót ebben. Sima hétköznapi idegen nyelvű számnak tartom. Mi fogta meg azt a 2 milliárd fölötti embert,hogy rákattintson akár többször is ?

2017. júl. 9. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a válasz. Az hogy Justin Bieber földolgozta, ráadásul ebben a számban énekel először spanyolul. Akkor lett ilyen híres amikor az ő verziója megjelent. Amúgy nem rossz szám, én is szeretem, de jobbakat is ismerek. Csak azok nem olyan híresek, mert nem dolgozta fel őket Justin Bieber...
2017. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De akkor ennek a 4-5 hónappal ezelőtt feltöltött Despacito-nak nincs köze Justin Bieberhez mivel más énekli nem ? Vagy volt hozzá köze ?
2017. júl. 9. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A 4-5 hónappal ezelőtt feltöltött Despacito-t dolgozta fel Justin Bieber, szóval abban Luis Fonsi és Daddy Yankee mellett Justin Bieber is énekel. Utána lett híres a JB-féle és az eredeti zene is.
2017. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bihar Valatonon ***** válasza:
49%
Semmit nem szeretnek igazából csak birkák és mennek a divat után.... :)
2017. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Engem már a Justinos feldolgozás előtt megfogott(ezt a feldolgozást nem is szeretem). Szeretem a spanyol zenéket és hallgatni a nyelvet:)
2017. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Énis szinte csak latin zenéket hallgatok :D És énis nagyon imádom a spanyol nyelvet, nagyjabol beszelem is :D
2017. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%

Luis fonsi szerintem

Nagyon jol nez ki a klipben

2017. aug. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%
Justin biberes verzió nem jön be őszintén szólva sablonos .A Daddy Yankee -luis fonsi pàros sokkal jobb és különlegesebb sztem .
2017. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt szeretik ebbe, hogy isteniiiiiiiiii.... Én mindig is imádtam a Luis Fonsit, nagyon tehetséges, jól tud mozogni és nagyon kellemes a hangja!!!!



A Justin-féle nem tetszik, mesterkélt, és nem is bírom amúgy se azt a kis szőke buzerályt! Aránylag jól néz ki, de az afekta beszédétől kiráz a hideg! Még tinédzserkoromba se bírtam!

BOCSI, NEM AKAROK EZZEL SENKIT MEGBÁNTANI

2018. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!