Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szóltok hozzá, hogy a See...

Mit szóltok hozzá, hogy a See you again lesz a YouTube legnézettebb videója?

Figyelt kérdés
Ezzel egy 1689 napos rekord dőlhet meg éjfél előtt, a See you again a Gangnam Style-t taszítja le a trónról.

2017. júl. 10. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem, sose érdekelt, hogy mi a legnézettebb.
2017. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2017. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az meg mi a franc, a gangnam styleról hallotam, talán a "dalból" is pár másodpercet de dont give a fak.
2017. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szándékos különcködésből mondom, hanem őszintén, hogy rá kellett keresnem, hogy az kinek a száma. Így látva, hogy Wiz Khalifa, már értem, hogy miért nem hallottam róla: erősen kerülöm az úriember munkásságát, a We Dem Boyz című alkotását ugyanis személy szerint a legrosszabb hip-hop dalnak tartom, amit valaha hallottam. Különösebben amúgy nem érdekel, hogy az lesz a legnézettebb, bár az kicsit meglep, hogy a Gangnam Style-t volt képest überelni, mert az ugye mégiscsak egy olyan brutálisan túltolt poén, ami mellett iszonyú nehéz volt elmenni éveken át, ebből meg saját tapasztalatból indulva tökre ki lehet maradni.
2017. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem érdekel a mainstream. Nem azért fogok megszeretni egy zenét, mert most mindenki azt hallgatja.
2017. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%
Én személy szerint nem szoktam nézni, hogy mi a legnézettebb videó a YouTube-on de ennek viszont örülök:) Nagyon szeretem ezt a számot főleg azért mert szép gesztusnak tartom, hogy az elhunyt színészre emlékeznek vele. Nem mellesleg a Halálos iramban nagyon jó film sorozt😊 És még azért is szeretem a See you againt mert Charlie Puth és közreműködik a dalban.
2017. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Egyetértek veled! =)

2017. júl. 11. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem érdekel, ha zenét akarok hallgatni, real hiphopot tolok, nem ilyen Khalifa-féléket, vagy beteszek egy Solomun mixet.
2017. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!