Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni? A többi lent

Tudnátok segíteni? A többi lent

Figyelt kérdés

Azt kívánom megtudni hogy ugye vannak a gitár tab-ok ezekket nagyjából megértem kivéve egy dolgot van egy olyan tab hogy két hangot kell leutnöm de a két hang kiadására használt húr között van még 1 vagy több húr, azokat hogy pengessem le? , hogy a két húr ne zavarjon bele a hangzásba

példaképpen: www.songsterr.com/a/wsa/led-zeppelin-stairway-to-heaven-tab-s27t1? c=13240 itt van ez a zene és itt az 5. hangnál le kell pengetnem a 7 es és 6 os bundnál a húrokat de közöttük van két húr ami megfog jelen pillanatban a leütésénél.

Erre azért lenne szükségem mert még csak most ismerkedek a gitározással, tudom sokan azt mondják először skálázzak, azt is csinálom de mellette szeretnék zenéket is eljátszani.



2017. júl. 19. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat itt a link ezen van a zene amit példaképpen felhoztam: [link]
2017. júl. 19. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Akusztikus intro. Ujjakkal kell pengetni.

G húr 6 ->hüvelyk

alsó E húr 7 -> gyűrűs

Ne számokat tanulj, abból max csak a kézügyességed fejlődik.

Önállóan nem fogsz tudni dallamot kreálni+ritmikában is pontatlan leszel.

Akkordköröket nézzél. Meg zenei fokokat tanulgassad.

2017. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elnéztem. Nem G, hanem D húr 6.
2017. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, és a tippeket!
2017. júl. 24. 16:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!