Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akkor most vége van a Linkin...

Paradicsommmm kérdése:

Akkor most vége van a Linkin Park nak?

Figyelt kérdés

Mi lesz ezután?

Nektek mi volt a kedvenc számotok tőlük?



2017. júl. 21. 14:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy vége, nagy valószínűséggel. De kétlem, hogy a bandatagok, vagy a hozzátartozók most a banda sorsán aggódnak. Egy barátjuk meghalt.

Mi lesz ezután? Ezt még ők sem tudják.

Breaking the Habit, Crwaling.

2017. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
:(
2017. júl. 21. 15:20
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az első írta, valószínűleg ennyi volt. Nem csak a frontemberről beszélünk, hanem az együttes egyik oszlopos tagjáról, alapkövéről, akivel a többi tag a közel 20 év alatt egy családdá kovácsolódott. Nagyon nehéz lehet most mindannyiuknak.


Kedvenc számot nehezen tudnék választani, az első három albumukról az összes számot imádom (és ezzel nem én vagyok az egyetlen, ami elég nagy szó). Talán a Numb, Breaking the habit, Runaway, Figure 0.9. De az összes szám szövege újraértékelődik és értelmeződik a történtek után (lásd pl. In the end, Leave out all the rest)

2017. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 meszike91 ***** válasza:
100%

Szerintem vége, értelmetlen volna folytatni.


A place for my head

2017. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
A szövegek nagy részét nem is ő írta, úgyhogy szerintem ez egy eröltetett baromság, amit gyanítom, valami internetes hírportálon olvastál. Folytathatják másik énekesel, mert látott már ilyet a világ. De az is lehet, hogy a Zeppelin példáját követve kiszállnak. Mindkettő érthető lenne.
2017. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%

#1

A Linkin Park egy sok millió dolláros biznisz, a bandatagok meg már rég nem haverok csak munkatársak és a sok sok konfliktus miatt az is biztos hogy többségében gyűlölik egymást. De ha ez a biznisz megszűnik sok ember marad munka és pénz nélkül ezért szinte biztos hogy valami formában folytatják a dolgot. Az hogy ez milyen formában lesz az kérdéses, valószínű hogy keresnek egy énekest és hakniznak tovább, az is lehet hogy kiadnak új albumokat is, bár ez utóbbi amúgy is lényegtelen dolog hiszen az első két album sikereiből éltek mindig is.

2017. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 meszike91 ***** válasza:
67%
6. Fullba nyomod a kretént...
2017. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%
Az melyik albumon van előző?
2017. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kevés zenekar van akik 17 évig bírják tagcsere nélkül. Ez szerintem arra utal hogy bírják egymást.
2017. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom Chestert, szerettem a régebbi számaikat. In the end, Crawling, What I've done, Papercut, Castle of glass, és még sorolhatnám.

De az lenne a legjobb, ha ezzel és itt most abbahagynák. Egyrészt Chester tényleg pótolhatatlan... másrészt a legutóbbi albumuk pl. már sokminden volt, csak nem linkin park, mondjuk ki még pop kategóriában is középszar. Ne erőltessék ezt már, csináljanak esetleg új formációt

2017. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!