Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek, ha egyik szülőm...

Mit tegyek, ha egyik szülőm se tud majd elkísérni a Budapest Parkba? Be fognak engedni?

Figyelt kérdés
Még csak 16 vagyok, barátnőmmel mennénk augusztus elején, és olvastam a honlapon, hogy 18 alatt csak szülővel,amit testvér se helyettesíthet, de mit csináljak, ha anyukám kórházba került és előreláthatólag ott is kell maradnia egy darabig, édesapám pedig külföldön van?? Nagyon nem szeretném kihagyni a koncertet, ajándékba kaptam a jegyem... Nem tudom, mennyire nézek ki 18-nak, sejtem, hogy semennyire:D(bár rokonok, ismerősök, akikkel először találkozom mindig meglepődnek, hogy csak 16 vagyok, de nem hinném...)Ilyenkor vajon mi a teendő, ha majd nem akarnak beengedni? 16/L

2017. júl. 21. 19:33
 1/8 Mojjo ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz tenni. Ha Pesti vagy, sokat nem buksz, ha odamész, és ha szerencséd van, beengednek, de készülj fel rá, hogy vissza kell fordulnod.
2017. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok sajnos:( igazából a jegyek árát is sajnálnám, mert hiába volt ajándék, tudom, hogy nem volt olcsó:(
2017. júl. 21. 19:45
 3/8 Mojjo ***** válasza:
100%

Így viszont nem kicsit szívás, ha nem engednek be - és erősen kétesélyes a dolog.

Ha biztosra akarsz menni, én azt mondom, írj a Parknak, mondd el, hogy úgy volt, hogy anyuddal mennél, de kórházba került, van-e mód, hogy bemehess (azt fogják írni, hogy nincs), és ha nincs, akkor visszakaphatod-e a jegy árát (valószínűleg ezt megoldják). Így nem jutottál el a koncertre, de a jegyek árát megmentetted.

2017. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megpróbálom:)
2017. júl. 21. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a magyar mentalitás. Teljesen életképtelennek tartják a fiatalokat. Milyen koncert lenne?
2017. júl. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rival sons es delutan kezdodne amugy
2017. júl. 22. 10:43
 7/8 anonim válasza:
100%
Mindenképp fiatal biztonságiőrhöz állj sorba! Az öreg fasziknál csak úgy jutsz be, ha ír anyukád igazolást (rajta telószám, személyi szám, lakcím) és legyen veled egy nagykorú, akinek szintén kellenek ezek az adatai az igazolásra. Velem így volt, még utánam is jött, hogy minden rá van írva és elkérte. Azt is mondta , hogy tízkor itt találkozunk. Szerencsére nem várt ránk,de felelőségteljes volt az biztos..
2017. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!!
2017. júl. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!