Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tetszik nektek ez a zene?

Tetszik nektek ez a zene?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 22. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szörnyű -.- ha már rock zenét hallgatsz legalább a klasszikusokat csapasd. AC/DC és a többi banda akik zenét játszottak még.
2017. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, hallgass csak mainstreamet. Az AC/DC egyszer kotalált egy ritmust és azóra azt nyomja! Te meg hallgass Ektomorfot, BFMV-t, The White Stripest, Crucified Barbarat, Drowning Poolt és még sorolhatnám! Nem ma kezdtem a rock, metál "szakmát"
2017. júl. 22. 23:51
 3/8 A kérdező kommentje:
És persze hogy ez a szar telefon mindent félre gépel
2017. júl. 22. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Egész szórakoztató. Nem lesz a kedvencem, de nem is rossz.


Az első válaszadónak meg gratulálok, nincs is annál rock n roll-abb dolog, mint valakit ugyanazon pár régi, híres zenekar hallgatására utasítani...

2017. júl. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jómagam a progresszív és hard rock fanok táborát gyarapítom, a heavy metal, a soft rock, és a blues amit még néha hallgatgatok. Amit linkeltél az már nem az én stílusom, szóval: nem, nem tetszik.
2017. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszik
2017. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra nincs benne semmi, ami emlékezetessé teszi. Ha berakják mellettem elhallgatom, nem fog semmi negatívat kiváltani, de magamtól már nem keresném vissza. Hallgatok metalcoret, de ez most nem jött át.
2017. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
Nem ragadott meg. Elmegy, de nem zúzott le.
2017. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!