Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek a zenének a címe?...

Mi ennek a zenének a címe? (Fina reklám)

Figyelt kérdés

17. Fina úszó VB egyik reklámjában hallottam az M4-en.

Ilyen rövidebb reklám, talán 20 másodperces, illetve valami Budapest Balatonfüredről is szó volt benne.

Angol volt és az eleje lassú. Sajnos csak ennyit tudok róla...


Ja, és NEM abban a reklámfilmben volt ahol 20 méteres úszók lépkednek a parlament és a Duna körül.



2017. júl. 26. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tudnátok linkelni valamit ahol fent vannak az M4 reklámok vagy fina reklámok, akkor azt megköszönném. Én sajnos nem találtam sehol semmit.
2017. júl. 26. 12:00
 2/6 anonim válasza:
Talán a We Are the Water-re gondolsz
2017. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2017. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem az :/

Sehol sem találom azt a reklámot... Ilyen összevágott videókból készült ahol látszik benne Hosszú Katinka meg más magyar sportolók is, illetve civilek is, gondolom valami szurkolók. A zene csak ilyen 5 másodpercet hallható a reklámba. Meg a végén ki volt írva, hogy Budapest Balatonfüred.

Shazammal sem tudom lehallgatni mert olyan hirtelen jön az a reklám és a zene is elég rövid benne.

2017. júl. 27. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
töltsd fel a reklámot hogy mi is halljuk , feltételezem hogy az megvan ha le tudtad hallgattatni .
2017. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Nincs meg és lehallgattatni sem tudtam. Túl rövid volt, így mire a telóm előkotortam rég vége lett.

A reklámot kerestem mindenhol de semmi. Nincs egy oldal ahol fent van az m4 sport összes reklámja vagy valami? :/ Onnan felismerném.

2017. júl. 28. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!