Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem ismeri valaki a zenét,...

Nem ismeri valaki a zenét, aminek csak a dallamát tudom?

Figyelt kérdés

A dallam : Í o áá áá áá ó .... tehát egy mélyebb szomorkás férfi hang mintha azt próbálná mondani h. (I was like to...) de nem ezt mondja és ezért nem találom a zenét :D csak nem értettem meg angolul és nem kérdeztem meg senkit h. mi ez a szám....

mindig magasabb hanggal kezdi a sort és mélyen végződik...

Valahogy a Linkin Park egyes zenéi jutnak róla eszembe a hangulat miatt... de ez egészen más volt...

+ még egy szám amire emlékeztet:

Kid Cudi - Pursuit Of Happiness ft. MGMT

de csak hangulatában...

a zene amit keresek egészen más..

már mindent megpróbáltam...nagyon örülnék ha valaki esetleg tudná...



2017. júl. 27. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

picit többet nem tudsz róla mondani mert ennyiből szerintem senki nem tudja megmondani neked.

Ha kicsit elekrotnikus beutése volt és mégis linkin parknak érezted lehet ez a szám.


https://www.youtube.com/watch?v=ToHo29kD9Go

2017. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget..

Hát... az a baj h. többet nem igazán tudok róla... egyx majd talán rábukkanok.. kár h. nem kérdztem/néztem meg h. mi volt :D

2017. júl. 29. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!