Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha kizárólag tárgyilagosan...

Ha kizárólag tárgyilagosan nézzük és nem a zenestílust, Justin Bieber meg a One Direction tagjai mennyire tudnak énekelni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy divat őket leszólni, éppen ezért vagyok kíváncsi rá, hogy ha eltekintőlattól, hogy a dalszövegek miről szólnak, kik ezek az emberek, miket képviselnek, mennyire szimpatikusak stb. Ha osztálytársatok lenne mondjuk egy zenei suliban vagy akárhol... mit mondanátok, tudnak énekelni? És tudnak annyira, hogy jogos legyen híresnek lenni?
2017. júl. 29. 11:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Igen, tudnak énekelni. Csak a stílusuk miatt divat fikázni őket.
2017. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
És mennyire tudnak? Én nem értek a zenéhez. Mennyire kiemelkedő?
2017. júl. 29. 12:27
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem jobban, mint bárki, aki veszi a fáradtságot, hogy gyakorolja az éneklést.
2017. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudhatjuk, mert autotunenal nekem is jó hangom van.
2017. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%
Egy gimnazista/egyetemista osztályból nyilván kiemelkednének, de a valódi énekesek között gyengék, vagy átlagosak.
2017. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meggyőződve róla, hogy autotune nem csak annál válik be, aki azért eleve énekel valahogy. De köszi a válaszokat, jöhetnek még.
2017. júl. 29. 19:51
 7/27 anonim válasza:
83%
Youtube-on keress rá, hogy one direction/Justin Bieber without autotune
2017. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Rákerestem már, de most a megítélésük érdekel, hogy az milyennek számít.
2017. júl. 29. 23:02
 9/27 anonim ***** válasza:

Szerkesztés nélkül undorító JB-é. :D Abban sem vagyok biztos lassan, hogy a playbackre a saját hangja kerül fel.

A 1D még elfogadható is, bár már rég hallottam. Ugyanaz a véleményem róluk személyiséget illetően, mint az előbbiről, de legalább konyítanak a zenéhez.

2017. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy így látod, szerintem JB-é a jobb közülük, ha szerkesztés nélkül nézzük. Mostanra lehet, hogy széténekelte a a hangját, de eredetileg.
2017. júl. 30. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!