Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltak ezekről és az...

 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyen stílusból inkább csak az agresszívabbakat szeretem, mint pl. Denzel Curry.


És hogy miért nem annyira népszerűek... Magyarországon a hip-hop közösség egy érdekes dolog. Én nagyon sok külföldi hip-hop-ot hallgatok, és van pár haverom, aki szintúgy, de az ő számuk eltörpül azokéhoz képest, akik szinte kizárólag magyart hallgatnak. Szerintem idehaza több ember ismeri legalább névre a híresebb magyar rappereket, mint mondjuk egy Joey Bada$$-t, Tyler the Creator-t, Danny Brown-t, stb... Nem lepne meg, ha ez az egész modern trap / cloud-rap sose lenne trend Magyarországon.

2017. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Öcsémnek sok amerikai haverja van, jártak is itt sport kapcsán és ők éjjel-nappal ilyeneket hallgattak. Tesóm és az itthoni haverok is megszerették akkortájt ezeket az alműfajokat. Szóval általuk ismerek pár számot, nem rossz. Néha elindítom őket én is.

Jaa és mivel az én környezetemben népszerű, nekem az sem volt meg, hogy népszerűtlen lenne a műfaj:D Szóval erre a részére nem tudok válaszolni.

2017. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!