Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy dal, amit keresek,...

Van egy dal, amit keresek, tényleg nincs fent az egész világhálón?

Figyelt kérdés

Linket nem tudok adni, volt egy link. Watzatsong-on, de már eltelt egy bizonyos idő a feltöltés óta, szóval már nem lehet lejátszani. A dalszöveget egyszer itt valaki lefordította:


I don't wanna talk to you

you got this mess

you ain't welcome in the crib

you got to ...

when you call my phone, you'll be like

hey baby

then I hear you being with your other lady

I ain't gonna take this

... down

you should pack your bags and leave this town

you blew all your chances now you're gone

time to leave you back where you belong


Elvileg ennyit hallott ki a zenéből! Egyébként nagyon jó szám. Csak azt nem tudom, hogy hogyan kellene megtalálni.

A google, bing, stb kereső oldalak nem találják. Talán valami külföldi keresővel lehetne megtalálni? Vagy valaki esetleg külföldről megpróbálná?



2017. aug. 2. 05:14
 1/2 anonim válasza:
Alan Walker, Zara Larsson - Tears?
2017. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, de azért köszönöm. :) Ennek a dalnak szerintem nincs keresőmotorja itthon. Vagy letiltották itthon, valami ilyesmit tudok elképzelni. Egy régebbi kommentben, ahol feltettem ugyanezt a kérdést azt írta egy spanyolországban élő felhasználó, hogy ő még ott sem találja. Egyébként sem a shazam, soundtrack, mimodi, egyéb zenefelismerő programok nem találták, már nincs meg a gépemen sem sajnos. Talán még azt tudom elképzelni, hogy nem hivatalos a dal, mert nekem is csak 1 perc volt meg belőle, amit a wantzatsong-ra feltettek. Na de mind1, majd csak megtalálom valahogy. :)
2017. aug. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!