Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok mondani az alábbiakhoz...

Tudtok mondani az alábbiakhoz hasonló metal együtteseket, zenéket?

Figyelt kérdés

Metallica

Disturbed

Symphony X


16/f :D



2017. aug. 2. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
most kattantam rá az Arch Enemy -re
2017. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Metallica vonalon: Megadeth, Slayer, Testament, Overkill, Exodus, Kreator, Sepultura, Annihilator, Dark Angel, Evile, Vektor, Warbringer... stb.


Disturbed vonalon: na, most ezen vitatkoznak, hogy a Disturbed az hard rock vagy heavy metal, esetleg nu metál lenne... az egyszerűség kedvéért írok szerintem jó modern metál bandákat: KoRn, 5FDP, Avenged Sevenfold, Bullet for My Valentine, Killswitch Engage


Symphony X: progressive szimfónikus metál... hát szimfónikus metálból a következőket ajánlom: Nightwish, Within Temptation, After Forever, Epica, Sonata Arctica, Xandria, Beyond The Black. Némi progressive: Tool, Dream Theater, Mastodon, Queensrÿche, Deftones, System of a Down.

2017. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hűha lesz mit hallgatnom :D Köszönöm :)
2017. aug. 2. 13:30
 4/6 anonim válasza:
63%

Nem ezekhez hasonló annyira, de nekem bejön a Digital Summer, és a Tankcsapda is

Tankcsapda Über Alles

2017. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Rammstein.
2017. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

#utolsó vagyok

Nem biztos hogy hasonló, de én nagyon szeretem. Szerintem neked is tetszene.

2017. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!