Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szám ez?

Melyik szám ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) Keresek egy számot. Amit tudok róla: angol nyelvű, énekel benne egy gyerekkórus, és rögtön a kórus után egy rap rész kezdődik. Nem vagyok angolos, semmit nem értek a szövegből, de mintha a gyerekek éneklésében lenne egy olyan kifejezés, hogy "touch the ground" (?)

Nem túl régi számról van szó, szerintem. Tudom, hogy nem sok az info, de akinek van ötlete azt szívesen várom. Köszi előre is a válaszokat!



2017. aug. 3. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:

RHCP Aeroplane?


https://www.youtube.com/watch?v=vV8IAOojoAA


3:40 körül van gyerek ének

2017. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem az. Kiegészíteném azzal (kérdésbe elfelejtettem írni), hogy kicsit több, mint 2 perces a szám. Szóval nem 4-5 perces... Viszonylag rövid.
2017. aug. 3. 02:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Macklemore - Wings lesz szerintem amit keresel. Nem 2 perces zene, de a többi passzol, hallgasd meg.
2017. aug. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az. :D Nagyon szépen köszönöm, ezer hála! :)) A barátnőmnek akkor valamiért egy kicsit több, mint 2 perces verzió van meg, de a 4 perces változat sokkal jobb. Nem ért rá egyébként, nem akartam ezért zavarni, és ezért kérdeztem meg tőletek hátha. Köszönöm még egyszer! :) <3
2017. aug. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!