Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik táncot érdemes megtanul...

Melyik táncot érdemes megtanulni a salsa és a west coast swing mellé?

Figyelt kérdés
A salsát és a west coast swinget 2015-ben kezdtem el, most salsában középhaladóban vagyok, a wcs-t egyelőre jó ideje csak bulikban táncolom. A bachatára és a kizombára gondoltam elsőre. Melyiket szeretik a fiatalok? (főleg a huszonévesek, 35 éven aluliak.) Melyiket táncolják a legtöbben? Melyik stílus szól a legtöbb táncos rendezvényen?

2017. aug. 4. 09:43
 1/4 Hazadi Noémi válasza:
Zumba?
2017. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp páros táncot szeretnék. A Zumba úgy hallottam, hogy nem az, vagy van olyan része, ami páros?
2017. aug. 8. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A zumba nem tánc igazából. Bachata és Kizomba is népszerű, de salsa bulikon leginkább csak Bachatával fogsz találkozni. Másik dolog, hogy nagyon kevesen tudnak igazán kizombzni, leginkább csak a vonaglás megy. Én most kezdtem el bachatázni (eddig salsáztam), én ezt ajánlom.
2017. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Empir válasza:

Szia! Egyértelműen a bachata a 2. legfontosabb "bulis" tánc.

A kizomba is szép, de a PAW és kifejezett sensual bulikat leszámítva egy normál salsa, pláne latin buliban sosem fogsz vele találkozni, miközben bachata mindig mindenhol van. Legalábbis 2017-ben, Budapesten... :)

2017. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!