Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek megéri 15-20 ezer...

Szerintetek megéri 15-20 ezer körüli, elektromos zongora?

Figyelt kérdés

Nem mintha létfontosságú lenne de ha lehet arra használni amire való, és minőségi, meg a kedvenc számaim eljátszhatóak rajta, lehet vennék. Láttam ebay en pár "jó félét" de ezek jók?


Amúgy ami jó lenne hogy alap legyen benne ,hogy fülessel is lehessen használni (mert feltüntetve csak mikrofon csati szokott lenni, de gondolom ez is alap) meg pc-vel ha lehetne összekötni, fl studioban használni.


Ha nem tudjátok hogy milyen "gépekről" beszélek akkor linkelek majd.



2017. aug. 4. 16:23
 1/9 anonim válasza:
Hàny oktàvos kalapàcs utése van?
2017. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amm WHAT ?? :)
2017. aug. 4. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért csodálkoznék ha egyáltalán működne.
2017. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Tudod hasznalni amire valo?
2017. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15-20 ezer dollár?
2017. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3, #5 elmondták a lényeget...
2017. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szóval szarok... És az olyanok amik számítógéppel össze lehet kötni és fl stúdióban működjön az mennyre lehetséges ilyen árakban? Most nem egy nagyon profi dolgot képzeljetek el nem is azt akarok.


És azt pl hogy jelölik hogy pc-vel összeköthető? az lenne a MIDI jelzés? min 32 de inkább 49 billentyűseket néztem. Itt van pár, és nem pont ezek akarnám csak hogy lássátok hogy miről beszélek.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. aug. 5. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs az elektromos zongorához, de még szintetizátornak se nagyon lehet nevezni.
2017. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Legelőször én se erre gondoltam, de az előzőek tényleg szarok voltak így azt hagyom..


De most nem tudom hogy ezek most olyanok hogy csak billentyűk és a hangot csak pc-vel lehet ráadni? Vagy rosszul gondolom?

2017. aug. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!