Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mp3-ban tudom csak a...

Miért mp3-ban tudom csak a megvásárolt zenét letölteni?

Figyelt kérdés

Megvásároltam egy albumot (c2c - Tetr4) Google Play-en keresztül, de csak 320-as mp3-ban tudtam letölteni, ami röhej. Máshol simán Flac-et "adnak" nem mellesleg sokkal jobb hangminőségben. Hogyan tudnám megszerezni/venni ezt az albumot Flac-ben? (ha már vettem egy magasfelbontású lejátszót[Fiio X1 II], akkor kihasználnám)

Köszi :)



2017. aug. 6. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a mai társadalom nagy részének nincs igénye a normális minőségre, mert még sosem hallottak semmi mást az mp3on kívül, ezért a Google Playnek az a legjövedelmezőbb formátum, és gondolom nem foglalkoznak már azzal, hogy legyen más, mert minek, és valószínűleg sz*rnak annak a par embernek a fejére, aki ennél kicsit igényesebb.

Egyébként, hogy őszinte legyek, ha valamit Google Playben kéne megvennem, én is az mp3at választanám...(valami ingyen torrentről) mert keveset foglal, és digitálisnak édes mindegy, mert azt úgyis csak telón nyomatom néha fülessel. Ha valamiért fizetek, azt hadd tartsan már a kezemben, ļehehetőleg a jó öreg nagy feketén, ne csak egy vacak fájlt kapjak.

Upsz, ebből regény lett...


Na mindegy. Én a helyedben azért megpróbálnám a torrentet, mert ott is szokták flacben felrakni.

2017. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*tartsam
2017. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a leghíresebb az előadó, így nem nagyon találtam torrenten. Esetleg iTunes-ról jobb minőségben tölthető le, ha megveszem?
2017. aug. 6. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem vettem még így zenét, nem tudom, hogy az iTunes milyen minőségben kínálja...

Egy próbát szerintem megér, gondolom az letöltés nélkül is kiderül, hogy milyen formátumban lehet, nem?

2017. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!