Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha életed végéig csak egy...

Ha életed végéig csak egy dalt/zenét hallgathatnál, mi lenne az?

Figyelt kérdés
...és ha albumot, akkor melyik. :)

2017. aug. 6. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hmmmm....

Talán

Imagine Dragons-Believer

2017. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Húha...valami olyat választanék, amit nem nagyon szeretek, mert tudom, hogyha folyton azt kell hallgatnom, akkor tuti megutálom.


Ha viszont nem vagyok kötelezve folyton hallgatni is, csak szimplán nem hallgathatok mást azon kívül, akkor talán a Goodbye Yellow Brick Road Elton Johntól, vagy a Fal a Pink Floydtól.....ezek jó terjedelmesek...:D

2017. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam, hogy folyamatosan azt kéne hallgatnod, hanem, hogy csak azt az egyet hallgathatod meg. :D
2017. aug. 6. 17:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2017. aug. 6. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy ezt a döntést a valóságban soha nem kell majd meghoznom, mert mindenképp beleőrülnék, ha nem hallgathatnék számomra új dolgokat.


Dalt semmiképp se tudok mondani, album legyen talán Nujabes-től a Metaphorical Music.

2017. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Guns n roses- November rain
2017. aug. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

B.A.P-Wake me up

Ha pedig albumot...Justin Bieber-Purpose

2017. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!