Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit a véleményetek az alábbi...

Mit a véleményetek az alábbi zenei blogról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a gyakori nem hirdetőfelület, de érdekelne mit gondoltok. Rock zenei albumokról írok véleményt, nem vagyok sem kritikus, sem szakértő, csak zeneszeretetből firkálgatok:)

Mindenkinek nagyon köszönöm, aki időt szán rám, és benéz a blogra, illetve minden fajta kritika érdekelne!


musicmadness.blog.hu



2017. aug. 8. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Puszta hobbiírásoknak teljesen jók ezek, két konstruktív kritikám lenne.

1. Válts betűtípust. A Comic Sans max gyerekeknek szánt témákban áll jól, de már csak azért is kerülendő, mert az interneten külön mém az, hogy mennyire ízléstelen.

2. Mellőzd a szmájlikat. Írsz annyira kifejezően, hogy a lelkesedés kettőspontdék nélkül is átjöjjön.

2017. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Írj underground bandákról szerintem. A felkapott zenekarok kritikáit elolvashatják az emberek nagyobb oldalakon bővebben, profibban kifejtve. Viszont a kevésbé ismert zenekarokra rákereső emberek, nagyobb eséllyel találnak rá a te írásodra.
2017. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megfogadom a tanácsokat!
2017. aug. 9. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Betűtípusnak ajánlom a Verdanát, neten könnyebben olvasható. Esetleg még annyi, hogy a sorkizárt formázás szebben mutat a balra zártnál. Egyébként szerintem nagyon jó, sok sikert hozzá!
2017. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!