Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a hardcore/deathcore zenéről EDM dalok jutnak eszébe?

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy félreértésem egy ismerősömmel, amikor azt mondtam, hogy bírom a hardcore-t, ő azt hitte ilyenre gondolok:

https://www.youtube.com/watch?v=7dc6jUeS2sw

amikor ilyen hardcore-ra gondoltam:

https://www.youtube.com/watch?v=-Y_iGf2Vjnw


Utánanéztem és mindkét féle stílusnak van metalcore és deathcore dalai is. Hogy lehet metalcore metál nélkül? :D Áh..


Amikor ti ezeket a műfajokat halljátok, melyik zenei stílus jut eszetekbe? (az ismerősömé vagy az enyém)



2017. aug. 13. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

A hardcore-ról nekem is az elektronikus jut eszembe, ez a klasszikus neve annak a alfajnak.

Szerintem abból adódik a félréértés, hogy nem mondtad a hardcore után, hogy metál tehát hardcore-metál.

Amúgy nem vágom, hogy lehet valami hardcore-metalcore/deathcore.

2017. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A metalcore/deathcore-t külön értettem. Tehát van a metál "alágnak" is metalcore zenéje, meg az elektronikusnak is metalcore-ja mégis tök mások. Ugyanígy a deathcore-ral.


És köszi a választ!

2017. aug. 15. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Na szép ma is tanultam valamit, ki tudja már ennyi irányzatot követni 😂
2017. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú, ne is mondd, találtam egy nagyon klassz kis oldalt:

[link]

évtizedekkel előbb készülhetett és a hitelességét sem tudnám bizonyítani, de eltöltöttem rajta kb 5 percet, lecsuktam a laptopom tetejét és azóta nem is kerestem semmi elektronikus zene-alágat... Ezt már nem lehet követni :D

2017. aug. 15. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit te linkeltél, olyan zene jut eszembe, nem is tudtam hogy jön ehhez az EDM. Úgy tűnik ma is tanultam valami újat :D
2017. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bandrás74 ***** válasza:
Nekem mindig a hangszeres stílus ugrik be először.Mivel az régebbi mint a gépzene,meg én is azt szeretem.Catharsis,Morning Again,Congress,Veil,Jane,All Out War,Length of Time,Liar...stb
2018. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!