Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Linkin Park-nak van szerelme...

A Linkin Park-nak van szerelmes száma vagy ami erről szól stb? Ha igen mi a címe?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 14:40
 1/6 anonim válasza:
Hát figyelj azt nem írtad, hogy szomorú vagy más... De én a Talking To Myself-et is egy "szerelmes" (vagyis inkább ilyen kérdőjeles számomra) számnak fogom fel kinek mi igazából de olyan konkrét szerelmes számot tőlük nem hallottam még (más válaszolok ne szedjék le a fejem ezért a válaszért :P ) ja és u.i : hallgasd meg a zenéjüket és keresgess :) U.I.(2.0): Nyugodjon békében Chester Bennington...
2017. aug. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak ilyen szomorú szerelmes dalaik vannak pl: Valentin's Day. De a legtöbb nemcsak szerlmesekre érthető hanem egyéb emberi kapcsolatokra is. Amúgy Chester mellékprojektjének, a Dead By Sunrisenak van egy olyan igazi szerelmes dala a Give me your name, amit Chester a feleségének írt.
2017. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én szerelmes számnak a "One more light"-ot gondolnám
2017. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A One More Light nem igazán szerelmes, inkább az elmúlásról, az emberi élet törékenységéről és a halálhoz való viszonyról, közönyről szól.

"Who cares if one more light goes out in a sky of a million starts" - "Kit érdekel ha kihuny egy fény egy csillagokkal teli égen"

"Who cares if someone's time runs out, if a moment is all we are" - "Kit érdekel ha valakinek lejár az ideje, ha mindannyian csak egy pillanat vagyunk csupán"


Ezek nekem nem annyira szerelmes gondolatok.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a LP nem arról volt híres hogy annyira szerelmes dalaik lettek volna, talán részben ez is közrejátszott a sikerükben, hogy nem a megszokott egy kaptafa vonalon haladtak mint a legtöbb zenekar. A legtöbb számuk elég depresszív szövegű. Ha őszinte akarok lenni nagyon szerelmes dalt nem tudok tőlük, bár bevallom az összes valaha készített számukat nem ismerem, viszont rengeteget igen.

2017. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a with you ,little things give you...és az in pieces is kissé szerelmes dal : )
2017. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a With you ugrott be :)
2020. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!