Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most akkor ingyenes a Spotify...

Most akkor ingyenes a Spotify és a Deezer?

Figyelt kérdés
A Spotify és a Deezer ingyenes? Vagy csak akkor ha facebookkal regisztrálok, amúgy fizetős? Csak abban az esetben kell érte fizetni ha előfizetek? Szóval nincs olyan hogy mondjuk egy hétig ingyen aztán meg fizetni kell?
2017. aug. 22. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:

"Csak abban az esetben kell érte fizetni ha előfizetek?"

Ez megborított így kora reggel b#zmeg.


Deezer-ről nem sokat tudok, de a Spotify alapjáraton ingyenes, emlékeim szerintem nem a Facebook-os regisztráció az egyetlen módja az ingyenes regisztrálásnak, előfizetve csak akkor leszel, ha előfizetsz (ki hitte volna?), egyhetes próbalehetőség a fizetősből pedig van.

2017. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
spotify ingyenes csak tele van reklámmal ha nem váltasz prémiumra, ezért én a gépen a chrome bővitményekből szedtem le, mellé adblock és igy nincs reklám, telóra nem tudom mi a megoldás, ott nem használok spotifyt
2017. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!