Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Behemoth nevű Lengyel death...

Behemoth nevű Lengyel death metal együttes?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne.

Tudja mindenki aki ismeri őket,hogy Sátánimussal foglalkoznak dalaikban.

De ők a keresztények által elferdített dolgokat használják fel,mint pl.: Szeánszok,démonok eljövetele stb...

Vagy pedig Sátán tanításait és a valódi Sátánizmust használják fel zenéikhez ? Ami messze áll nagyon az ember áldozatoktól és hasonló butaságoktól.

Tehát nevezhetjük őket akár idézőjeles "keresztény rock" bandának...

Habár ők Death metal-t játszanak amiben a Sátánizmus a téma.



2017. aug. 24. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Háát..nézd.


Nekem, bajom van ezzel a szöveggel, zenével.


Úgy gondolom, hogy Sátán rendkívül színes, sokoldalú személyiség, és ily módon lehet, hogy azt mondja csináld, ha jólesik.


De nekem erősen bajom van az ilyen " zenekarokkal".

Talán, Sátán is csak legyint rá.


1. Ilyen zenét, bármikor összehozok a kis sufni műhelyemben. Egyedül. Hangtechnika nélkül.


Azonkívűl az a véleményem,- pedig szeretem a jó discó,pop, hardrock,heavy metál, góthic, autentikus népi zenét, a classzikus komolyzenét... stb - hogy vannak olyan zenék, melyek az értelem és a hiábavalóság határát feszegetik, átlépik.

Ez nekem, zeneileg átlépte.


Továbbá, nehezen tudom elképzelni,- bár én csak emberi elmével rendelkezem - hogy az akinek a zenéje (hegedű játéka) ihlette az Ördög trilláját,annak ez tetszene.

De mondom...nekem emberi agyam van.


2, A szöveg


Erősen ábrahámita közegű, befolyásoltságú, és mint ilyen tudjuk, hogy semmi köze sem lehet Sátánhoz.


Ez itt megint az ábrahámita befolyás, szemléletkör, elszakítatlan köldökzsinórjának asszott, mégis -az emberi elmébe,és létbe- további mérget pumpáló, azon élősköső, abból kinőt, szellemi csökevény,elfajzottság aposztrofált mintapéldánya.


Én ennek megfelelően kezelem.


szép napot.

2017. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

"Ilyen zenét, bármikor összehozok a kis sufni műhelyemben. Egyedül. Hangtechnika nélkül."


Ettől nagyobb hülyeséget nem is tudtál volna mondani, gratulálok.

2017. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm. A Te szintedtől ez dícséret.


Fogadd te is "baráti" vállveregetésemet.

2017. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Stewe griffin ***** válasza:
88%

1.ha nem tetszik a behemoth mondani valója akkor minek hallgatod? szerintem senki sem kényszerít hogy hallgasd.

2.HA te a sufnidban úgy zenélnél mint nergal papáék akkor szerintem a sufnidban rendeznék a wacken open air fesztivált.

A kérdezőnek: Hallgasd meg a belphegor t is,hasonló (blackened death)metalt játszanak ők is annyi különbséggel hogy ők németek. Üdvözlettel:egy sátánista :):):):).

2017. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

úúú...hát itt valami félresikerült.


Ez most kb.azt sugalja, hogy ennek a zenének tetszenie kéne a Sátánistáknak.


Nem írtam, hogy hallgatom.


A sufnit részben fenntartom, nyilván érteni kell azt, hogy retorika is volt a válaszban.


Leírtam, hogy miért, csak nem figyeltél.

Te "Sátánista".


Kapd már össze magad, és vedd észre, hogy ugyan azt követjük.


Persze itt is történik olyan, hogy valaki előrébb tart a tudásban. Nem vagyunk egyformák mi sem.

2017. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!