Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha ki tudok adni egy (mély)...

Ha ki tudok adni egy (mély) énekhangot, akkor sok gyakorlás után tisztán is ki tudom majd énekelni?

Figyelt kérdés

G3-ig tudok tisztán énekelni, mélyebben az F3, E3 is megy csak hamis, de ezt tudom, hogy ki lehet javítani.

A legmélyebb hang, amit ki tudok adni (egyelőre) az a D3, de ez távol ál minden énektől, inkább valamilyen hörgés, és nehezemre is esik kiadni. Lehetséges, hogy valaha ezt a D3-at is tisztán tudom majd kiénekelni?



2017. aug. 27. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A mély hangokhoz el kell lazítanod az egész állkapcsod. Erőltetni nem szabad, ugyanúgy tönkreteheted a hangszálaidat mint a magas hangok erőltetésével. Lehetséges, hogy a D3-at is ki tudod majd énekelni, de van egy abszolút legmélyebb, ami alá nem mehetsz, egyszerűen el kell fogadnod a korlátaidat.
2017. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!