Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rocker/metalhead fiúk! Nektek...

Rocker/metalhead fiúk! Nektek tetszene egy ilyen lány, vagy ha az ilyen fiúk tetszenek, legyek extrémebb?

Figyelt kérdés

168 cm magas vagyok, 49-50 kg, kék szemekkel és vállig érő, egyenes vörösesbarna hajjal (növesztem és szőkére tervezem festeni).

Gyakran hordok Martens bakancsot, bandás pólókat valamivel ritkábban, mivel kényelmesebben érzem magam szűkebb felsőkben, de néha előfordul. Általában sötét cuccokat hordok, és sokszor viselek viking szimbólumokat vagy chokereket kiegészítőként. Viszont sokszor öltözök viszonylag elegánsan (teljesen vagy majdnem teljesen feketében, de magassarkúban és szűk, csipkés cuccokban). Néha felveszek egy-két cicás cuccot is, mert imádom a cicákat :D

Zenei ízlés tekintetében metalhead vagyok, de a rockot is elhallgatom. Nagyon tetszenek a hosszú hajú, metálos pasik, szerintetek van rá esély, hogy így felfigyeljenek rám, vagy változtassak?



2017. aug. 27. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Latatlanban nehez megmondani, de leiras alapjan nem sok kivetnivalot talalok. Bar a bakancsot annyira nem csipem csajon, de ha neki bejon nekem mindegy. A zenekaros poloval meg max akkor lovi el magat hat bvb vagy valami hasonlo audiovizualis atrocitas merche.
2017. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból ítélve, szerintem nem kell extrémebb,sőt meglepő módon nagyon sok ilyen stílusú srác barátnőjéről linézet alapján meg sem mondanád, hogy metalhead.
2017. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem tartom magam metalheadnek, mert hallgatok klasszikus zenét meg rapet is(meg numetált is, ami sokak szerint nem metál), de azért válaszolok, aztán majd eldöntöd, hasznos volt-e.


Szóval szerintem sem kell extrémebbnek lenned, az öltözködésed nekem bejönne így mondjuk, csak hát a magasságodon és a súlyodon kívül amúgy nem tudtunk meg semmit rólad, így a fő kérdésre az a válaszom, hogy a személyiségedtől függene, bejönnél-e összességében.

(Ja, és én is remélem, hogy a metalheadség nem merül ki nálad az AA, BMTH és BVB tinilány szentháromságban. :D)

2017. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, nőj már fel annyira, hogy ne mások elvárásai szerint akarj öltözködni. Légy önmagad. A metálos pasiknak nincs semmiféle szabálya, hogy ekkora meg akkora szintű extrémségtől válogatja csak a szerelmeit. Nevetséges.

Ha tetszel valakinek, akkor ígyis-úgyis fogsz, ha metálos, ha nem.

2017. aug. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Hát lányként leginkább k_*rvának titulálnálak esetleg pózernek. Tudod miért?

Először is a 'csókereket' a metálosok lenézik mert bemész egy 'tiniboltba pl Tally Wejl vagy hogy írják és mindenkin csóker van de tényleg. Ha igazi metalos lennél ezt hanyagolnád a f__@szba és nem állnál be a tömegbe..

,, Szőkére tervezem festeni "-hidrogénszőke pózer rockk*_rva lenne a hihető esetleg.

Valamint ha esetleg netalántán tényleg metalos lennél akkor miért akarsz változtatni? Miért nem maradsz az AKI VAGY?? Miért akarsz VALAKI MÁSNAK megfelelni?

2017. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

16/L/metalhead.

Bocs ez lemaradt

2017. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5 Ne akarják senkinek megfelelni, de azért ne hordjak chokert, mert pózernek néznek, hiába tetszik. Értem.

Ilyen alapon, ha egyedi akarsz lenni, ne hordj nadrágot se, mert mindenki azt hord.

És ha nekem tetszik és jól áll a szőke haj (már volt olyan) nem értem, miért ne festhetném be.

A pózer meg úgy tudom az, aki divatból hordja különböző zenekarok pólóit meg más metálos cuccokat de közben azt sem tudja eszik-e vagy isszák az adott együttest. Én nem ezt csinálom, ha valamit nem hallgatok, nem veszem meg a pólót.

2017. aug. 28. 11:35
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Na megjott a jovo kannasboros igazirokker nemzedekenek a kepviseloje. Oltozkozkodes alapjan nem igazan lehet meghatarozni valakinek a hivatasat, tehat a kvrva jelzo szerintem nem alja meg a helyet. Maximum kvrvas lehetne, amit meg latatlanban megint nehez raakasztani a masikra. A festett haju rokkercsajok pozerek? Rip arch enemy. Legalabb mar van okom nem hallgatni oket.
2017. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#5-nek szerintem igenis van oka miért feltételezni, hogy esetleg pózer lehet egy ilyen lány, mivel rengeteg van belőlük manapság. Viszont szerintem azt vedd fel, ami neked tetszik, ameddig a zenei palettája nem merül ki a BvB, AA és BMTH hármasban, valamint tényleg szereted a rockot/metált addig oké :D akár öltönyben is lehet valaki Rocker.
2017. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Sokan írtatok és nem, egyáltalán nem ezeket a bandákat hallgatom :)
2017. aug. 28. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!