Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Németországban tényleg nem...

Németországban tényleg nem olyan népszerűek a discozenék, mint Magyarországon? (pl. coronitás, Bárány Attila-féle zenék)

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 18:55
 1/8 Thurston ***** válasza:
73%
Sehol nem olyan népszerű...
2010. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Decoy ***** válasza:
29%

A Németeknek van ízlésük....

mi a jó a tuc-tucban?

2010. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kint éltem 2 és fél évet,

rendszeresen minden pénteken és szombaton

discoba jártam,de egészen más a zenei stílusuk...

2010. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
hát a bárány féle "moslékot" nehezen lehet zenének nevezni, hiába németek igényesebbek zenei téren és nem gizdulnak minden össze-vissza mixelt tüc-tüc fosra mint a magyar "dizsibejárók"
2010. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem azt kértem, hogy fikázzátok le, hanem, hogy igaz -e, hogy ilyet nem nagyon hallgatnak...
2010. máj. 27. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában a legtöbb országban nem úgy van a legtöbb kisvárosban, hogy egyféle szórakozóhelyből lehet választani, ahol tücc-tücc van, mint nálunk, hanem sokkal többféle stílus képviselteti magát. És rádió csatornákból is több a tematikus.
2010. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De azért úgy nagy átlagban a németek zenei ízlését sem dicsérném, a finneknél vannak a legjobb zenekarok.
2010. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott hogyne lenne.A világ egyik legjobb dj-i németek.
2011. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!