Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » XXXtentacion a világ legkreatí...

XXXtentacion a világ legkreatívabb előadója jelenleg? Vélemény?

2017. aug. 28. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
esti viccnek jó volt
2017. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért is lenne vicc? Mondj már akkor még egy előadót rajta kívül, aki ugyanígy bármelyik stílusban megállja a helyét.
2017. aug. 28. 22:16
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Sorold már fel légy szíves, hogy mi tartozik ebbe a "bármelyik stílus" kategóriába?
2017. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát már csak hip-hopon belül is jóval kreatívabb mondjuk a Clipping, a Death Grips, vagy Danny Brown. X tényleg olyan dolgokat használ fel hip-hopban, amiket nem szokás, de azok más műfajoknak régi slágeres elemei.

A többi műfajba inkább bele se megyek.

2017. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pl. rap, trap, pop, lo fi, r&b, country, indie rock stb.
2017. aug. 28. 22:54
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Tehát ha jól értem, ez az úr egy hiphop előadó. És ezzel le is fedett minden stílust. Semmi kétség, ő a legkreatívabb előadó a világon.
2017. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Én mondjuk most hallok róla életemben először, bár lehet, ez az én szegénységi bizonyítványom. Mindenesetre a linkelt dalokat meghallgattam és hát... Szerintem kismillió ilyen van. Bár nekem minden ilyen szar tucatpop nóta ugyanolyan.
2017. aug. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Én se hallottam korábban erről a zenészről, úgyhogy rákerestem a számaira. Ne haragudj, de szerintem tucat előadó. Nem igen érzem azt, mitől is tűnne ki jobban a többi hasonszőrű előadónál.


De ha már a kreatív zenéről beszélünk, akkor szerintem két olyan banda van, akiket érdemes megemlíteni. Az egyik a Martin Molin-féle Wintergatan, akik saját maguk által fabrikált hangszerekkel lépnek fel. Tavaly volt szerencsém látni őket az A38-on, egyszerűen zseniálisak.


https://www.youtube.com/watch?v=IvUU8joBb1Q


A másik említésre méltó csapat az OK GO együttes, ők pedig elsősorban a zseniális klippjeik és előadásmódjuk miatt kiemelendőek.


https://www.youtube.com/watch?v=MejbOFk7H6c

2017. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet szeretni, utálni meg nem foglalkozni vele. Utóbbi mellett vagyok. Nem vitatom a tehetségét viszont. De hogy a világ legkreatívabbja-e? Nem tudom...
2017. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Mindent lehet rá mondani, de hogy tucat előadó azt nem!
2017. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!