Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik régóta járnak vagy...

Akik régóta járnak vagy jártak zeneiskolába tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
Régebben tanultam olyat az zenesuliba hogy hogy kell dalt írni, tehát ezek a nem lehet oktáv párhuzam meg hasonlók de akkor nem igazán értettem mert nem régóta jártam és azóta se értem. Most pedig írnék egy dalt zongorára és hálás lennék ha valaki elmagyarázná ezeket.
2017. aug. 30. 15:17
 1/2 Mojjo ***** válasza:

Szóval valaki magyarázza el a zeneszerzést? Ez sajnos jóval-jóval terjedelmesebb és összetettebb téma, mint hogy itt meg lehessen beszélni. De tessék, ebből sok mindent megtanulhatsz:

[link]

2017. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dallamvezetés szabályai inkább útmutató, mint szentírás. Úgy írj zenét, hogy a fülednek tessen. Illetve a számozott basszus jegyzés miatt is voltak ezek a szabályok, de mint írtam, a füledre hallgass.
2017. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!