Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tapasztalt már valaki olyat,...

Tapasztalt már valaki olyat, hogy az újonnan vásárolt fejhallgató nem nyerte el a tetszését eleinte, viszont ahogy telt az idő teljesen megváltozott a véleményre róla?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy audio technica ath-m40xet. Első pár hallgatásra még le voltam nyűgözve, de amint itthon jobban kipróbáltam többféle zenei stílussal egyből előjött pár rettentő zavaró dolog a hangzásában. Túl éles a magas, szinte belevág az agyamba (kénytelen voltam lehúzni eqval), valamint bizonyos részeknél valami sistergős/recsegős háttérzajt is hallani. Olvastam különböző (fehér, barna, pink) zajokkal történő bejáratásról, valamint arról, hogy be kell melegednie az eszköznek. Az érdekelne, van-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan?

2017. aug. 31. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. És?
2017. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remelem bepakoltal a taskaba pajti, mert holnap suli! :)
2017. aug. 31. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A mai napot kihagyom. :)
2017. szept. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!