Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tetszik A Republic,...

Hogy tetszik A Republic, most, hogy Boros Csaba az énekesük?

Figyelt kérdés
Mennyire szeretitek Tóh Zoli új zenekarát?Ö az akki kivált a Republicból, mert szerinte nem tartották be Cipő végakaratát?
2017. szept. 1. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A Rebublic Cipő nélkül nem ugyanaz. Boros Csaba se rossz, sőt eszméletlen hangja van, de Cipő volt maga a Rebuplic. (tudom, ennek nincs sok értelme, de hagyjuk) Boros Csabával olyanok, hogy akarnak valamit, hogy azért színvonalas legyen, de ők is tudják, hogy Cipő nélkül nem ugyanaz.
2017. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam en is koncertjukon nemreg ,nagyon jo volt.Voltam par eve Toth Zoli koncerten,az is,de ott kevesebben voltak,nem olyan felkapott.
2017. szept. 1. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan mint Cipővel, de még mindig nagyon jó dalaik vannak. Az új gitáros is remekül teljesít Zoli helyén.
2017. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Június harmincadikán voltam a vonyarcvashegyi koncerten,és hát egyszerűen hihetetlenül profik voltak. Az első sor közepén álltam,ott is fantasztikus volt a hangminőség.

Nem voltak ittasak egyáltalán, Csaba hangja pedig nagyon jó volt. Imádom őket <3

2017. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és... Azt nem értem hogy Zoli miért nem ad ki újabb albumokat? Az első sajátja is szerintem sokkal jobb lett,mint az új Republic elsője , de miért nem ír újabbakat ?
2017. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tóth Zoli wikipedia oldala: [link]
márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!