Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a zene szám? (nem régi)

Melyik ez a zene szám? (nem régi)

Figyelt kérdés
A videóklipp egy srácról szól, akinek van egy piros x az arcán azt hiszem. Valami szuper hős. Találkozik egy fekete lánnyal, akinek szintén össze van mázolva temperával az arca. Repülnek az utcán, amit felvesz egy ember, aztán lakásra mennek, ahol lefekszenek egymással. Másnak a lány eltűnik, srác idegbeteg lesz, aztán véletlenül elütik egy autóval, amiben a lány ül, immár normális kinézettel.

2017. szept. 2. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj... Tudom melyik ez. Én is nagyon rég keresem. Azt hittem egy Justin Bieber szám. Úgy emlékeztem. De nem sajnos. :/
2017. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neeeeem, biztos hogy nem Justin Beiber szám volt :O de a biztonság kedvéért utána néztem, és nincs ilyen száma.
2017. szept. 2. 14:19
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsánat, félre olvastam
2017. szept. 2. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Megtaláltam. :D


[link]

2017. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Omg köszönöm :D Igen, ez az! Ezer köszi
2017. szept. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!