Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan különböztessem meg a...

Hogyan különböztessem meg a bts tagokat?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés,de... Új Army vagyok, csak öt napja ismerkedtem meg velük de már máris beléjük szerettem... Naponta legalább 100-szor megnézem az összes MV-jüket és sok róluk szóló videót, instán főleg őket (és a róluk szóló fanpage-ket) követem. De tagokkal bajom van. Jint és Rap Monstert (többnyire) megtudom különböztetni, de a többi taggal nemmegy. Kérhetem tehát a hatalmas A.R.M.Y-kat, hogy segítsenek?

2017. szept. 3. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Írd rá a homlokukra a nevüket!
2017. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egyéni tulajdonságokat a külsejükön, amik alapján meg tudod jegyezni őket, például, hogy xy-nak ilyen alakú a szeme, yx-nak ilyen a szája, stb, és egy idő után szerintem menni fog;) igazából fogalmam sincs én hogy csináltam, de pár nap alatt sikerült megkülönböztetni őket. De egy jó tanács: a hajszínük alapján soha ne jegyezz meg egy idolt, mert két hét múlva úgyis más színű lesz hahahahaha. Remélem tudtam segíteni valamennyit :)
2017. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noona21 válasza:
72%

Könnyebb,ha Youtube-on nézel 'Colored Coded Lyrics' videót az adott MV-ről.Alá van írva és megfigyeled,hogy néz ki (például a haj színe)

Megnézed az MV-t és azt mondod (random példa)"Ez a kék hajú Wonho!"

Legalábbis nekem ezzel könnyebb volt.

Vagy beírod Google-ba,hogy "Jimin Dope" és ott lesz a kis vörös adonisz :D Könnyebben meg fogod ismerni az MV-ben és akkor a fejedben marad az,hogy biza ő-ő volt.

2017. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem már mennie kéne, főleg ha minden videót megnéztél róluk és 100szor. :D Nekem kb. 1 hétbe telt mire felismertem őket külön-külön. Várj még egy kicsit és nemsokára neked is menni fog. :)
2017. szept. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Jungkookot kevertem meg Sugát😂😂Ne kérdezzétek hogy miért😂Amugy sikerült már megkülönböztetni őket?☺
2017. szept. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Egy éve vagyok army, de mái napig keverem Jint és Jimint. Xdd
2017. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%
Ha még mindig kéne válasz akkor annyi hogy ha hajszínt jegyzék meg avval semmire se mész hisz honaponta váltják hajszínüket. Nagyon nem értem a helyzeteket hisz nem vagyok full európai még tudom különböztetni a kínaiakat a koreaiaktol As a japanoktol de ha sokszor nézed a videóikat, biztosan megfogod tudni jegyezni őket (;
2018. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2018. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mikor ismertem meg őket akkor úgy csináltam, hogy először Google-ön megnéztem a nevüket, aztán ahogy YouTube-on jöttek be a róluk szóló videók, próbáltam mondani a nevüket!
2023. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!