Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó magyar metál zenekarok?

Jó magyar metál zenekarok?

Figyelt kérdés

Külföldi metál terén elég sok előadót ismerek és szeretek, de kis hazánkban a tényleg csak nagyon mainstremekről tudok. Ezek közül is csak az Akela, a TCS és a Moby Dick némely száma/albuma tetszett meg, jellemzően a korai munkáik, mint a Farkastörvények, a Jönnek a férgek vagy a Kegyetlen évek.


Külföldi metál esetében viszont a kedvenc előadóimtól elég sok album tetszik, esetenként egy-két album kivételével a teljes diszkográfia. Az lenne a kérdésem, hogy itthon léteznek-e ennyire jó zenekarok, akik rendelkeznek több jó albummal is.


A stílusok amelyekben legfőképp várnék előadókat: thrash metál és numetál/modern metál. (Tudom, a TCS punk-rock, de az annyira nem az én stílusom, csak a frappáns szövegeik miatt tetszett meg pár számuk, zeneileg nem egy nagy eresztés.)


Ami egyáltalán NE legyen, az death és black metál, a vokál miatt egyáltalán nem kedvelem a stílust.



2017. szept. 4. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Remorse
2017. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Depresszió (tudom tudom mainstream, de én szeretem)

Csakazértis (bár ők feloszlottak)

Sunset

Burnout

Watch My Dying

2017. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokért, ahol linkeket kaptam, ott már a számokat meg is hallgattam, és az Apey and the Pea, a FreshFabrik meg a Neck Sprain tetszett a legjobban. A többire is hamarosan ránézek, de azért jöhetnek még majd válaszok. :)
2017. szept. 4. 23:14
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
93%

Bedlam

[link]


Diktátor

[link]


Fekete Sereg

[link]


Messenger

[link]

2017. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inhalator, Téveszme
2017. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Fából vaskarika...
2017. nov. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
36%
AWS!
2020. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
AWS,DFW
2021. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!