Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen csöves erősítőt ajánlat...

Milyen csöves erősítőt ajánlatok metalra kizárólag otthoni használatra (youtube feldolgozások készitésére és gyakorlásra)?

Figyelt kérdés
Szükségem volna egy csöves erősitőre lehetőleg 100-120000ft alatt szeretnék vásárolni. Otthoni felhasználásra kellene. Olyan érdekelne, aminek a beépitett torzitása elegendő metalra és nem kell hozzá semmilyen más torzitó. A kivitel nem számít, hogy kombó -e vagy fej+láda (csak az emlitett összegbe férjen bele). A bugera infinium szériák eléggé tetszenek, de nem tudom mennyire lehet kihozni belőle jó kis zúzós metalos torzitást. Köszi előre is a válaszokat.

2017. szept. 10. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát csöves cuccot sajnos nem hiszem, hogy találsz ebben az árban. Főleg nem belezős metálra, ahhoz azért mélyen bele kell nyúlni a zsebbe. :) A Bugera cuccok gyakorlatilag olcsó keleti Marshall kópáik, nem igazán high gain metálra vannak kitalálva. Legalábbis, ami ebben az árrésben van, az biztos nem.
2017. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, nem Marshall. Leginkább Peavey, de Marshall kópia is akad köztük épp elég. Mondjuk az akad a Peavey cuccok között is. :)


Ezeket találtam neked, így hirtelen.


Ez az egy csöves. Nem szól rosszul egyébként, de szerintem valami booster nélkül, magában ez sem fog halál metált produkálni.

[link]


Ezt nagyon sokan szeretik, de modellezős. Ízlés dolga, akinek bejön annak bejön, akinek nem, annak nem.

[link]


Ez meg tranyós, de egy rendes baltával meglepően kemény metált ki lehet belőle csikarni, mindenféle booster nélkül. Én évekig jászottam hardcore-t/metált egy ilyenen.

[link]


De igazából, ha csak otthonra kéne gyakorolni, akkor 120-ból már tudsz venni egy tisztességes stúdió hangkártyát, két monitor hangfalat és ha kell a brutális gain, akkor még egy aktív pickup szettet is.

2017. szept. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gipsz Jakab24 ***** válasza:
Ennyiből inkább egy jó tranyósat javaslok. A peavey banditból ki lehet jó metálos torzítást. Nekem is az van. Imádom. 60ból ki tudsz jönni. Ha mégsem vagy elégedett még mindig lesz keret egy jó torzítóra is.
2017. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Miert kell otthonra csöves ? Amugy ha ez kell akk silverblade hellhound 15 v laney irt 15 ezek a legjobbak
2017. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Igen, ezek kurväjó csöves metálfejek. Csak épp egyiket sem kapod meg 100 ezer alatt. Még használtan sem nagyon. De ha ki is fogsz egy jó üzletet, és hozzájutsz valamelyikhez mondjuk 100-ért, ládád még mindig nincs hozzá. Egy ilyen fejhez meg azért már dukálna egy V30-as láda. De abból is egy darab 40 ezer. Kaszni nélkül. :)
2017. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!