Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi ennek az ismert, szomoru...

Mi ennek az ismert, szomoru zenenek a cime?

Figyelt kérdés

Tudom, ez alapjan nehez lesz, de na, hatha valaki.. zongoran jatszak (legalabbis remelem, hogy legalabb ezt jol tudom) es eleg ismert.. a ,,ritmusa" tü tü tü tü tümm tümm, tü tü tü tü tümm tümm, tü tü tü tü tütütütütütütütü tümm tümm


NAGYON HALAS LENNEK



2017. szept. 13. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy újabb gyöngyszem az idióta kérdések gyüjteményébe :)
2017. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Darude - Sandstorm
2017. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.es: tudom, hogy nem eppen egy magas szinvonalu, tudomanytol csopogo, ertelmes kerdes, de Nekem fontos, és a kérdező Én vagyok.

2.es: mar sok ilyen kerdest megneztem mint az enyem, hatha valaki kereste ugyan ezt, es majdnem az osszesnel volt egy ilyen komment, ezzel a zenevel :D nemtudom h ez veletlen-e, de amit kuldtel annak koze sincs zongorahoz, se szomrou zenehez. Na nembaj, legalabb Te megprobaltad! Koszonom

2017. szept. 14. 08:41
 4/6 A kérdező kommentje:
HA EZ SEGITSEG. A tü tü tü tü mindig megy fel magasra (marmint a hang) es a tumm tumm pedig mindig kicsit melyebben, mintha a magas hangok után lepihenne.. a tumm tumm mindig ugyan azon a hangon van ahol pedig sok a tütütütütü az megy felfelé, és a vége már nagyon magas :/ valaki..?
2017. szept. 14. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Yiruma - River Flows in you?
2017. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Esetleg Schindler listája?

Bár az hegedű.

2017. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!