Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gáz ha szeretem a One Directiont?

Gáz ha szeretem a One Directiont?

Figyelt kérdés

Miért gáz ha szeretem őket? Miért szekálnak vele? Mi a gáz ebbe? Ti gáznak gondoljátok? És ha igen miért?

(Normális válaszokat pls)

16/L



#zene #ciki #One Direction #Ezmiértgáz
2017. szept. 13. 20:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
22%
Azért tartják gáznak és teljesen jogosan mert az igazi popzenétől jó távol áll az egész banda. Nincs bennük semmi eredeti vagy tehetség, de jó zenéket sem nyomnak. Hallgass több valódi JÓ bandát, zenészt akár pop vagy bármilyen műfajban és rájössz.
2017. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem nem gáz, de én nem nagyon nem szeretem őket. Nekem az a bajom velük hogy a zenéjük nem teremt értéket, mint annak idején pl. Miles Davis vagy a Beatles.
2017. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*de én nagyon nem szeretem őket
2017. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom miért szekálnak vele,ez csak egy banda.Mindenki azt hallgat,amit szeretne.
2017. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Akkor is szeretnéd ha négy hájas, zsíroshajú, pattanásos fiú adná elő a dalokat? Vagy szőrős ötvenes férfiak? Tök ugyanolyan lenne minden szám, tehát az ének és a zene is egyező lenne a mostanival, csak nem így néznénrk ki.

A válasz nyilvánvaló. Na ezért nézik le az ízlésedet, mert nem a zenéről szól, hanem a külsőségről.

2017. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A lányokat szeretem :)

Tehát nem a külsejük miatt szeretem a one directiont :)

2017. szept. 14. 05:56
 7/16 Aurore válasza:
70%
Szerintem nem gáz csak nem szabad azt hinni hogy ők az istenek.en is szeretem őket de csak egy bizonyos hatarig
2017. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz:) mindenkinek azt hallgat amit akar! Ha meg a külsejük miatt hallgatod őket (ami sztem elég valószínütlen) az is a te dolgod. Nem vágom ezzel mért kell csúfolódni, ilyen unalmas az életük?? Szóval szerintem ne foglalkozz velük!
2017. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gáz.

Amúgy fingom nincs mi az, de gáz.

2017. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz:) mindenkinek azt hallgat amit akar! Ha meg a külsejük miatt hallgatod őket (ami sztem elég valószínütlen) az is a te dolgod. Nem vágom ezzel mért kell csúfolódni, ilyen unalmas az életük?? Szóval szerintem ne foglalkozz velük!
2017. szept. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!