Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor énekeltetek magatoknak...

Mikor énekeltetek magatoknak utoljára? És valaki másnak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

 

Másnak hatéves koromban. Akkor rájöttem, hogy nincs hangom, azóta csak magamnak énekelek, jó hangos zene mellett, hogy ne zavarjon.

2017. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretek énekelni, de a páromnak tegnap énekeltem. Tudod mit mondott?

Hogy gazdagok lehetnénk ha engedném, hogy másoknak is elmondhassa milyen csodás hangom van. Szerinte a kormány is alkalmazná az éneklésemet, mert tökéletes biológiai fegyver lenne. Szerinte bárki aki hallaná az énekhangomat, azonnal összeesne, és meghalna. Vagy ha mégsem akkor saját magát ölné meg..Szerinte jó lenne migráns helyzet megoldására is ..

Mivel tényleg borzalmas a hangom, így nem erőltetem, csak néha szívatom a páromat vele..:)

2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt :D magamnak énekeltem Ghost - Bible c. számát, annyira szeretem, hogy megtanultam fejből. Soha nem énekeltem másnak, van önkritikám, olyan $zar a hangom, hogy vallatni lehet vele.
2017. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. 5 perce a barátnőmnek a Pókember rajzfilm főcímzenéjét telefonon keresztül. Magamnak is ezt énekeltem utoljára a mai nap folyamán. Egész nap a fejemben volt.:)
2017. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!