Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Külföldröl beszerezhető...

Külföldröl beszerezhető gitárt hogyan tudok megvásárolni, úgy hogy nem hagyom el az országot?

Figyelt kérdés

Egész pontosan erröl a gitárról lenne szó:

[link]

Mást ajánlatot nem szeretnék. :)) A lényeg az lenne, hogy hogyan tudnám én ezt beszerezni, mert az aktuális oldalon úgy láttam, hogy nem küldik el idáig. Néztem, hátha lelnék használtan, magyarországon, illetve romániában, de semmi. Milyen lehetőségek vannak még, és kb mennyibe fog fájni nekem anyagilag? Köszönöm a válaszokat előre is! 😁



2017. szept. 22. 05:56
 1/6 TR75 ***** válasza:

Elküldik, de kemény tokot is kell rendelned a gitárral együtt, és telefonszámot is kérnek.


"Orders shipped outside the USA and Canada have no warranty and are not refundable. Guitars shipping outside the 48 contiguous states are required to order a hard case and must provide a phone number."

Ha a kosárba rakod, kiválaszthatod Magyarországot is, de azt írják, nincs garancia és nincs pénzvisszafizetés.

2017. szept. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor itt a buktató. :)) Ilyen esetben, kb mennyi az esély, hogy egyben megjön? Valamint hogy nem hibás?
2017. szept. 22. 06:49
 3/6 TR75 ***** válasza:
Hát. Neked kell vállalnod ezt a kockázatot. Azt gondolom, valószínűleg megjön egyben, gondolom, a szállítást egyeztetni is tudod, de azért valóban elég sérülékeny az áru, szóval erősen ajánlott meggondolni. Ha lenne pénzvisszafizetési garancia, akkor legfeljebb a postaköltséget kockáztatnád, de így... Nem kis összegről van szó.
2017. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. És arra sincs garancia, hogy biztosan már a kiindulástól kezdve egyben volt-e. :/ Én is inkább, az elmegyek a hangszerboltba, és látom, valamint érzem, kipróbálom verzió híve vagyok mintsem, láttatlanba vegyek egy ilyen ''kényes'' portékát. Hát kicsit elbizonytalanodtam. Talán egyszer ha milliomos leszek, és nem fog számítani az a 660 dollár, akkor... :))
2017. szept. 22. 16:45
 5/6 TR75 ***** válasza:

A másik lehetőség, hogy ha van ismerősöd, aki arra jár, elhozza.

De: az nem kerül semmibe, ha emailben megkérdezed őket, hogy mik a lehetőségek, ha szeretnél egy ilyen gitárt.

2017. szept. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz! Ismerőseim közzül nem hiszem, hogy bárki is készülne arrafelé, de megpróbálkozok vele, hogy írjak nekik. Köszi! 😁
2017. szept. 23. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!