Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érzelmes, romantikus számok?...

Érzelmes, romantikus számok? Ami megsirat, vagy épp mosolyra késztet.

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlóakra gondolok:


Shawn Mendest eddig nem kedveltem a tinipic*a rajongói miatt, de ez a száma egy csoda: https://www.youtube.com/watch?v=xXEx0DyIMks


Harry Styles Sign of the times - ja ( https://www.youtube.com/watch?v=OLj8EcECKxk ) és


Niall Horan This Town - ja ( https://www.youtube.com/watch?v=ic1l36GrNOU ) szintén.


Ed Sheerant is szeretem, de leginkább a Castle on the hill, és a Photograph miatt.



Régebbiek közül nagy kedvencem még...


... Michael Jackson: https://www.youtube.com/watch?v=pAyKJAtDNCw


...John Legend: https://www.youtube.com/watch?v=450p7goxZqg


...Céline Dion: https://www.youtube.com/watch?v=FHG2oizTlpY


... Westlife: https://www.youtube.com/watch?v=ulOb9gIGGd0



Tudnátok ehhez hasonló, lassú, vagy akár vidámabb/pörgősebb számokat írni? A lényeg, hogy romantikus legyen. Akár a fent említett énekesektől is írhattok, hátha nem ismerem valamelyik számukat.

Annyira azért nem kell réginek lenniük, plusz nem bírom az olyanokat, amiket csak énekelnek, és nincs háttérzene/hangszerkíséret.


Előre köszi mindenkinek.


14/L



2017. szept. 23. 15:49
1 2
 1/12 anonim válasza:

Előre is bocsi, hogy nem angol, de a kérdésedről hirtelen ez jutott eszembe:

Rúzsa Magdi: Egyszer

2017. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TR75 ***** válasza:
76%

Seal : Love's Divine

[link]


Nelly Furtado - Try

[link]


Dido - White Flag

[link]


Meg ilyenek.

2017. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, #1. Bár Rúzsa Magdi nagyon nem az én stílusom, a dalszöveg nagyon megfogott, már azért megérte megnézni. Ez a Presser elég jó:)


#2 Hogy érted, hogy meg ilyenek? :D Nyugodtan küldhetnél még párat, ha sokat tudsz :) Bár ezek annyira nem tetszettek, az első olyan semmilyennek tűnt, nem volt valami különleges dallama, a harmadikban Dido hangját pedig eleve nem szeretem. De maga a zenei stílus passzol, ha megtennéd küldhetnél még.


Kösz, mindketten.

2017. szept. 23. 18:31
 4/12 TR75 ***** válasza:

Ne már, Seal semmilyen? :-o


Meg ilyenek = megadom a lehetőséget másnak is. Majd még nézek valamit, de úgy nehéz lesz, ha semmi nem tetszik :S


Addig elégedj meg egy érzelmesen deromantizáló dallal :p

Bérénice: I'd Rather Sleep Alone

[link]

2017. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha te nem lennél tinipic*a 14 évesen😂

De am ha bejött Shawnnak az a szama, akkor ajanlom, szintén Shawntól; Never be alone(ezen mindig sírok)

Three empty words

Roses

Esetleg Little Mix; Towers,

Love me or leave me

Pretented its Ok

(Bar ezek inkabb depisebbek)

Secret Love song

Charlie Puth; One Call away,

Dangerously

We don't talk anymore

Ezekben vannak szenvedősebbek, szerelmesebbek stb

2017. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4 Nekem semmilyennek tűnt, lehet vekem van a baj, bocsi, ha egyik kedvencedet szóltam le :/ Nem igaz, hogy semmi nem tetszik, ez a kemény három szám nekem nem jött be, és nem akartam hazudni azzal, hogy leírom mennyire tetszettek, miközben nem is. DE köszönöm, hogy szántál rá időt, hogy bemásoltad a linkeket, és amit most küldtél nem is olyan rossz. :)


Hát drága #5 barátom, Te aztán szépen kifejezted magad. Gratulálok eme értelmes megjegyzéshez, miszerint "mintha te nem lennél tinipics 14 évesen😁". Na most... bánom bűnömet, de sajnos az életkoromról nem igazán tehetek, pedig néha szívesen megváltoztatnám, hidd el. Viszont ha számodra minden 12 - 18 éves lány tinipicsnek minősül... Arra nem igazán tudok mit mondani gúnyos felhang nélkül.

De, mivel most olyan kedvembem vagyok, leírom Neked a szubjektív definíciókat, hogy Te is megértsd.

Tinilány: 12 - 18 éves nőnemű homo sapiens, akinek általában elege van az életből, és gyakoriak a hangulatingadozásai. Emellett nézi a helyes fiúkat, legtöbbjük szeret zenét hallgatni, amihez ugye hozzátartozik a kedvenc énekes.


Tinipic*a: aki mindezt feltűnően csinálja. Nyávog, sikítozik, nagy betűkkel kiírja a falára, hogy tumbrl girl, pedig azt sem tudja mi az; eljátssza a világfájdalmas depist, miközben szimplán szerelmes. Általában az ilyenek rajonganak vagy Justin Bieberért, vagy Shawn - ért, de még véletlen sem a hangjuk, tehetségük vagy a stílusuk, hanem a "cukiii mosolyuk" miatt. Kapásból imádják az összes zenéjüket, tök mindegy, hogy milyen a dallamuk, miről szólnak.

Na, ezek a tinipi*sák, felfogásom szerint.

Egyébként meg köszönöm a számokat, jónéhányat le is töltöttem.

2017. szept. 26. 18:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaah és egyébként ismerem a Never be alone -t, nem kedvenc Shawn - tól, de elhiszem, hogy sírsz rajta. Szép❤😞
2017. szept. 26. 18:03
 8/12 TR75 ***** válasza:

Seal nem kedvencem, valójában a zsáner eleve nem a kedvencem, de azt azért elismerem, hogy Seal bizony nem kispályás (az azért elképzelhető, hogy pár évvel még idősödnöd kell hozzá). Meg hát mégsem linkelhettem mondjuk Iron Maident vagy Woods Of Ypres-t, hiába hat meg engem, meg minden, nyilván sikítófrászt kapnál tőlük, és egészen biztos, hogy semmi hasonlóra nem gondoltál, amikor a példákhoz hasonlókat kértél :-D


Az az igazság, hogy az általad felsoroltak általában távol állnak tőlem (egy részükről azt sem tudom, kifélék-mifélék), Celine Dion miatt konkrétan másodlagos szégyent érzek, de ha már C.D., akkor érdemes lenne talán Lara Fabiannal próbát tenned:

[link]


Tudok némi indie-alter-akármit:

Tashaki Miyaki - Get It Right

[link]


Direkt romantikus nóta az új-romantikusok bezzeg-csapatától (csak hát ez 1983-as dal):

Spandau Ballet - Gold

[link]


Sam Brown - Stop

[link]

(ez is 1988-as)


(Hiába, no, nem vagyunk egy korosztály ;-) Mondjuk úgy, hogy le vagyok maradva egy-másfél körrel.)

2017. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha lehet, te se általánosíts, hogy Shawn rajongói tinipic*ák. Mert akkor ennyi erővel, lehetne minden 14-18év közötti tinipic*a.

És ez a dolog inkabb Jb-re jellemző.

Tapasztalataim szerint Shawn rajongói valamilyen szinten ,,igényesebbek,,.

Amúgy örülök neki hogy tetszettek.😇

2017. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 oo, nem gondoltam volna, hogy nem ismered Michael Jackson és John Legend számait. Pedig ők aztán minden féle korosztályt magukkal ragadnak - hozzátenném, nem véletlenül. Westlife - ot pedig pár hónapja ismerem, és szeretem őket annyira, mint mondjuk CD -t. Hihetetlenek :O Nem tudom mire véljem ezt a "másodlagos szégyent" :/ Köszönöm amúgy amiket írtál, Lara Fabian valóban tetszik, csodás hangja van. Megérte írnod, mert jó pár zenéjét le fogom tölteni. De igazad van, lehet tényleg nem egyezik annyira a stílusunk. :D Nem hiszem, hogy itt a korosztály számítana, ahogy azt sem, hogy ehhez a Seal -hez fel kéne nőnöm. Eléggé otthon vagyok a mind komolyzenében, (ének zenei általánosba jártam, minden napos kóruspróbákkal, énekórákkal, meg hegedűn is játszottam valamennyit), mind könnyűzenében, de az ízlésem nem változik olyan sokat.


Neked, #9 talán felesleges magyaráznom, de megteszem, mert ilyen vagyok. Egy szóval sem említettem, hogy Shawn összes fanja pics*, ahogyan azt sem, hogy JB rajongótábora csak ilyenekből áll. Mondjuk ez a mértéktelen rajongás valaki iránt nekem eleve sántít: el nem tudom hinni, hogy valaki az összes számát szeresse egy énekesnek. És ha mégis... Szerintem, ha igazán megfog egy híresség, akkor nem az az első dolgod, hogy az összes létező közösségire kiposztolod, mennyire szereted. És ha még meg is osztod másokkal, nem a kockás hasát, hanem a tehetségét dicséred. Persze, én is helyesnek tartom Shawn - t, de nem ezért szeretem. Őt nem. A hírességek nem arra "vannak", hogy a magánéletükbe kutakodjunk, és figyeljük a félmeztelen képeiket. Márpedig ezek a lányok mást sem csinálnak, mint Shawn nevét sikítoyyák, pletykálnak az új csajáról, és rosszabb esetbe gusztustalan fanfictionöket írnak róla. Nem mindenki, de elegen ahhoz, hogy elvből elegem legyen szegény Shawn - ból. Ennyi. Legalább kiírtam magamból.

2017. szept. 29. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!