Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy álom régi álom, megvalósul...

Egy álom régi álom, megvalósulhat ha azt kívánom, létezik-e amit keresek, vagy csak saját mítosz lenne ez?

Figyelt kérdés

Keresek egy hangot,amiről álmodom.

Ez egy hangminőség.

Ennek a hangminőségnek egy fejhallgatóban kell,hogy legyen.

Zárt vagy nyitott,azt nem tudom.


Ez a minőség,ha meghallasz egy dalt,megtéveszti a valós világot.

Úgy érzed,mint ha amit látsz az nem a világod lenne,csupán a zenéhez kapcsolódó videoklip.

Úgy érzed,egy filmben vagy benne,avagy egy klipben.


Példának okáért amit szoktam mondani:


Mész egy utcán és egy raktár fele közeledsz.

A fejhallgató rajtad van és elkezd bal oldalt mégis mind 2 füledben erősödni a zene,de mégis balra visz a zene,amerre a raktár is van.

Azt hiszed hogy arra van egy koncert,vagy egy rendezvény..mire ki érsz az utcáról,a zene telljes erővel szól,mint ha elötted lenne a koncert amit hallottál,hol ott csupán egy raktár van ahol dolgoznak a targoncák,de a targoncákból nem hallasz semmit.

Nem azért mert max hangerőre vetted a zenét...hanem a passzív vagy aktív (Active noise Chllenge) zaj kioltó teknológia kizárja a külső zajok 96% -àt (100%-át sajnos még lehetetlen).


Azt a hangminőséget keresem ami világ rengető.

Ami megállja a helyét mind zenében,mind játékban,mind film irányzatban......ami a 2D-s 120cm-es TV-ből képes egy mozi élményt kreálni,mert a hang hatására optikailag is megcsal mert annyira élethűen bele élted magad a filmben hogy a TV káváját már nem is látod.


Ezt a hangminőséget keresem.


Kérem,hogy ha lehet tapasztalt emberek válaszoljanak,és a trollkodást hanyagoljuk,mint a "az 5.000ft-os is megteszi neked....."


Köszönöm mindenki válaszát



2017. szept. 24. 07:58
 1/3 anonim válasza:
Bose fejhalgatóknak nagyon jó a zajszürése, és a zene hangminösége is kiváló (persze ez relatív..)
2017. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó a Bose, de a telefonos app segítségével kémkednek a felhasználó után, hogy milyen a fejhallgató, milyen zenék kerültek lejátszásra.
2017. okt. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veterán vas ***** válasza:

Értem én, hogy Te csak a MINŐSÉGET(!) keresed, de miért olyan helyen, és olyan körülmények között, hogy: "a targoncákból nem hallasz semmit"....."kizárva a külső zajok 96%-át"

Inkább otthon a fotelban élvezd a zenét, ne raktárak és munkagépek között bóklászva, mert lehet, hogy kellemetlen meglepik fognak érni :(

2017. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!