Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Mi van most a...

Kpopperek! Mi van most a Bigbanggal?

Figyelt kérdés

Úgy értem mikor lesz új almbumuk? Lehet, hogy valahol ezt már kiírták de én még nem tudok róla.

Kérlek segítsetek. Értelmes válaszokat várok!!



2017. szept. 30. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3-5 év után vagy akár több idő múlva.

Most jövőre elvileg a maradék 4 tag egyszerre bevonul, T.O.P nem tudom mikor fog, neki még mindig perei vannak.

2020-ra tehát kijön a maradék 4 tag, az 3 év, és akkor még ha T.O.P is bevonul, lehet 2020-22 fele már minden a régi lesz és lesz új album.

2017. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a felvilágosítást!
2017. okt. 1. 18:44
 3/8 milikeabuli válasza:
100%
öhm TOP már be volnult
2017. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
TOP már elkezdte tavaly év végén, de a drogos ügy miatt nullázódott és újra kellett kezdenie. A többiek nem tudom mikor vonulnak be, Daesung talán jövőre. Vagyis ezt olvastam.
2017. okt. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
T.O.P februárban vonult be, de rá pár hónapra jött ez a drogos botrány ezért kirúgták a hadseregből, kórházba került és 10 hónapot kapott, amit akkor kell leülnie, ha a következő 2 évben is ilyen dolgot csinál. Jelenleg nincs a hadseregben, valószínűleg később megy vissza, és akkor már nem lehet többé rendőr, hanem mást kell választania hogy leszolgálja a 2 évet.
2017. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
december 30-31-én lesz koncertjük, de T.O.P nélkül. sok helyen olvastam, hogy lehet az lesz az utolsó fellépésük együtt és utána bevonulnak, mert GD tett valami kijelentést ezzel kapcsolatban.
2017. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítették, hogy a többiek együtt vonulnak be, én úgy tudom.
2017. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Top szolgálati ideje nem nullázódott le, onnan folytatta ahol abbahagyta! Minden tag idén bevonul: Top és GD már benn van, Taeyang és Daesung még ebben a hónapban bemennek, Daesung azt hiszem már holnap(?) és Seungri is bemegy remélhetőleg hamarosan. Így 2 év és mind visszatérnek egyszerre.
2018. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!