Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Google Play Music zenét...

Google Play Music zenét SD-kártyára hogy kell letölteni?

Figyelt kérdés
Néztem interneten hogy a beállításoknál van ahol be lehet állítani de nekem nincs ott (igen, 4.4 feletti androidom van szóval kéne lennie)

2017. okt. 4. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sehogy, nekem a play játékok nem megy SD-kártyára. De ha a tárhely a baj, töröld a gyorsítótáradat és az kb. -300 MB.
2017. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joules83 válasza:

A Google Play áruházban megvásárolt zenét MP3 formátumban le lehet tölteni a Play webes felületéről.

De max 2x letöltés lehetséges, leválasztva az On-Line csatornáról.

(Az andriod PlayMusic alkalmazással való OFF-Line hallgatáskor nincs limitálva letöltések száma, mert az kódolva van SD-kártyán,persze kell az Google Account.)

Letöltés:

1. Belépsz a Google Fiókba.

2. A 3x3 négyzetes ikonra kattintva az "Egyéb" opciók után az "Továbbiak a Google-tól" szövegre kattint megjelenő ablakban megkeresed a "Google Play Music" bejegyzést.

3. Klikk "Get Started" -> "Use on Web"

4. Elindul az On-Line felület és itt ki kell választani elsőként az albumot majd számot.

5. Időtartam előtti három pontra kattintva feljön egy újabb menü melyben már benne van az LETÖLTÉS lehetősége.

De egy dalt csak 2x tölthetsz le. (Hogy a 2. letöltés után törlődik-e Play katalógusból azt nem tudom.)

2018. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!