Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdemes-e hétköznap buli...

Vazul-néni kérdése:

Érdemes-e hétköznap buli zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lehet csak én gondolkozom ilyeneken, de néha úgy érzem nem tudom milyen zenét hallgassak hétköznapokon. A World is mine-nál dolgozom, úgyhogy kedvelem a house-t, hétvégén nagyon jól is esik. De hétköznap valahogy nem jön át. Igazából arra lennék kiváncsi hogy ti hogy vagytok? Hétköznap is jó bulisabb zenéket hallgatni, és csak én beszélem be magamnak hogy a hétköznapokon a munkára kell koncentrálni és nem szabad ereszd el a hajam-at hallgatni? Vagy más is így érzi rajtam kívül? És ha igen, akkor ők mit hallgatnak a hétköznapokban?

Köszi előre is! :D



#zene #zene buli World is mine #hétkőznap zenehallgatás hétvége hallgatni
2017. okt. 10. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Munka közben én nyugis, relaxálós zenéket szoktam, meg főleg zongorát.
2017. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én metálra szoktam bulizni, és hétköznap is azt hallgatom. Érdemes.
2017. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bihar Valatonon ***** válasza:
Kinek mi a "buli zene"? ....Nálam az állandó teríték a Tech House, Deep, Techno....ha lazulós akkor meg Prog vagy classic.....
2017. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!