Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A 4 rocktenor (Deák Bill...

A 4 rocktenor (Deák Bill Gyula, Varga Miklós, Vikidál Gyula és Tunyogi Péter) közül szerintetek kinek van a legjobb hangja?

Figyelt kérdés
Ők négyen valószínűleg ott vannak a valaha élt 10 legjobb magyar énekes között, de arra lennék kíváncsi, hogy mégis ki a legjobb?
2017. okt. 11. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Tunyoginak a legjobb,nálam magyar énekesek közül a top 3-ban van,Vikidálnak is elég jó de szegénynek már semmi hangja sincs,egy jó pár éves felvételen is hallani ahogy próbál erőt beleadni de hát sajnos a több évtized az meglátszik kedvelt zenészeinken is aki még köztünk van az ő virágzó idejükből
2017. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Tunyoginak! Vikidálé se rossz, de ő érzésem szerint sokszor túlerőlteti, pedig milyen kellemesen szól a hangja, mikor nem erőlködik.
2017. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kettes vagyok:


Egyébként arra gondolok, hogy Vikidál olyan stílusban próbált énekelni, mint Deák Bill, de szerintem sokkal jobban állt volna neki, ha csak "simán" énekel, erőlködés nélkül, mint Tunyogi.

Az, hogy most mennyi hangja van Vikidálnak, szerintem nem számít, hiszen Tunyogi például már nincs is köztünk.

(gondoltam jobb, ha érthetőbben írom le, mire gondoltam Vikidállal kapcsolatban.)

2017. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik egyedi, és összehasonlíthatatlan, de a legerőteljesebb (pl. sikítozások) és a ''legjobb'' szerintem a Vikidálé.
2017. okt. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó de a legjobb Vikidálé!!!!Ezzel nem akarok senkit megbántani saját véleménye van mindenkinek
2017. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikük remek a maga nemében.
2017. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bill a király.

A többiek hangja is jó, de Billel egyikük sem ér fel. Persze ezen a szinten már nem számítanak a különbségek, akik Vikidál Gyula, Tunyogi Péter vagy Varga Miklós mellett teszik le a garast, valószínűleg kezet fognak rázni velem. :-)

(és igazából mindannyiuk hangja tökéletes, csak másképp)

2018. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!