Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rádióban melyik zénének...

A rádióban melyik zénének adják mostanában?

Figyelt kérdés

Munkában egész nap megy ez az agysorvasztó bocskoros talk show meg ugyanazok a zenék napjában többször, értem én, hogy az egyszerű emberenek ez pont elég, hogy reggel megnyomnak egy gombot a rádión és az agyuk bőven el van ezzel, hogy mindennap ugyanazok a kiba zenék mennek körbe körbe.


Nem is tudnék felsorolni talán 5 cimet sem, abból amik mennek.


2017. okt. 13. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kell a munkához rádió?
2017. okt. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem nem kell


de sok embernek igen

2017. okt. 13. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen a sok agymosottat ez kielégíti sajnos. Ez megy manapság.

Hajtogatja mindenki, hogy ő nyitott mindenre, mennyire szabad, individualista és elfogadó, de valójában pont az ellenkezője. A gyártók rajta élősködnek, és kitörlik az egyéniségét, azért, hogy profitálhassanak. A nyitottság is elég ritka dolog ma, mert a legtöbb ember akkor érzi magát a legelégedettebbnek, ha felismeri valamelyik számot abból az 5ből, ami az agyában létetik, és újong, hogy "hhö, ezt ismerem, ez jooo!!4!". Abba bele se gondol, hogy tetszik-e neki, de ha mindenkinek tetszik akkor jó. Ellenben, ha mutatnánk neki valami más műfajú, vagy más korból származó zenét, akkor élből elutasítaná az első 2mp után, hogy "miezasz@r??", vagy az udvariasabbak: "hát én nem szeretem az ilyesfélét, bocsi...". Vágod, az ő ízlésébe ez nem fér bele. Valójában nem mintha lenne bármiféle saját ízlése...

2017. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!